Suzuki SV 1000 S ?

demza said:
s obziorm da je na popustu nekih 68.000kn, to je bezobrazno jeftino!

nekome je i skuter previse za pocetak... 8) :jesus:
To da, ja znam za zadnju cjenu od 76 k kn  :)

p.s. na skuteru sam se vozil jedno 3 godine i dosta mi ga je ;)
 
demza said:
nekome je i skuter previse za pocetak... 8) :jesus:
ali mislim da je ipak 1000 kubika previse za početnika  :?
 
nienna said:
ali mislim da je ipak 1000 kubika previse za početnika  :?
Pa nije sad da sam neznam kakav početnik, jedino bi mi bio problem dok se na zadnju kočnicu nenavikem, jer je na skuteru bila gore :)
Al ono, kaj god da vozim vozim ful polako dok god se ne naviknem, auto sam prvu godinu vozil max 50 na sat, tak da nema frke kaj se toga tiče.
 
Poggiali said:
To da, ja znam za zadnju cjenu od 76 k kn  :)

p.s. na skuteru sam se vozil jedno 3 godine i dosta mi ga je ;)
imam motoreviju pred sobom, straznja strana, cijena 68.700
 
nienna said:
ali mislim da je ipak 1000 kubika previse za početnika  :?

O ovome jel 1000ccm  ili 150ks previše za poćetnika to pitanje se proteže po cijelom
forumu i stalno se javljaju dva odgovora Da i Ne. Ja i dalje tvrdim da poćetnik može vozit
i motor od 200ks ak ima hladnu glavu i imalo pameti dakle bez nepotrebnih jurnjava na dionicama
koje nisu predviđene za to postoji staza  (y)  

Poggiali said:
p.s. na skuteru sam se vozil jedno 3 godine i dosta mi ga je ;)

ja sam na skuteru proveo sedam godina i onda kupio motor od 130ks i nisam nimalo požalio
i nakon 28000 sretnih kilometara još sam ziv i bez padova  (y) (to o padovima ne ukljućuje skuter :mrgreen:)
 
Poggiali said:
Pa nije sad da sam neznam kakav početnik, jedino bi mi bio problem dok se na zadnju kočnicu nenavikem, jer je na skuteru bila gore :)
Al ono, kaj god da vozim vozim ful polako dok god se ne naviknem, auto sam prvu godinu vozil max 50 na sat, tak da nema frke kaj se toga tiče.

koja zadnja koćnica  :misli: to je V2 mašina pustiš gas i evo ti koćnice  (y) a i kaj se tiće zadnje koćnice
trebaš vidjet moj stražnji disk skoro pa novi neznam ak sam u tri godine koliko imam zeda pet puta stisnul zadnju koćnicu  (y)
 
Goran zzz said:
koja zadnja koćnica  :misli: to je V2 mašina pustiš gas i evo ti koćnice  (y) a i kaj se tiće zadnje koćnice
trebaš vidjet moj stražnji disk skoro pa novi neznam ak sam u tri godine koliko imam zeda pet puta stisnul zadnju koćnicu  (y)
A tako znači, V2 dobro koči mašinom, onda superiška, jer nisam naviko kočit nogom, osim u autu  :mrgreen:

p.s. to ka jvelite da nije za početnika, kao prvo mene bi bilo strah frljit gas ili kaj ja znam gluposti radit, a nepoznam motor, tak da ništa dok se bar neka navika ne stekne. Mislim ja od frenda dobim skuter u ruke pa se sporije vozim nego sa svojim, da nekaj ne napravim
 
Poggiali said:
A tako znači, V2 dobro koči mašinom, onda superiška, jer nisam naviko kočit nogom, osim u autu :mrgreen:

p.s. to ka jvelite da nije za početnika, kao prvo mene bi bilo strah frljit gas ili kaj ja znam gluposti radit, a nepoznam motor, tak da ništa dok se bar neka navika ne stekne. Mislim ja od frenda dobim skuter u ruke pa se sporije vozim nego sa svojim, da nekaj ne napravim

bolje nemoj motor kupovat



na motoru se koci prednjom kocnicom/desna ruka

zadnju/nogu zaboravi
:mortal:

nislim da ti i SV650 bude too much
 
speed attack said:
bolje nemoj motor kupovat



na motoru se koci prednjom kocnicom/desna ruka

zadnju/nogu zaboravi
:mortal:

nislim da ti i SV650 bude too much

Nego kaj, avion da kupim :D
 
Bandit said:
Čak i na 40000km nije bilo potrebno neko veče podešavanje. Niti su svi ventili bili za štelanje. A na 24000km kad su ih kontrolirali, nije bilo potrebno ništa raditi.
A malo je ekološki sputan, ali to se značajnije manifestira samo kada metneš (pre)otvorene auspuhe. :mrgreen:
Vjerujem da nije, ipak, svaki pravi serviser će kontrolu napraviti kako piše da se treba na toj kilometraži - zlu ne trebalo. Znali su suzukijevci zašto su to napisali.  (y)
 
saskutera treba na sc 650. to definitivno. poslije toga sv 1000 ako ostaješ u toj sferi. No, obzirom da još studiraš i da kupuješ tek nakon studija... možda si malo rano pokrenuo ovu temu.  :mrgreen:
 
...frend je nakon prvog motora Monstera 600 kupio SeVerinu 1000 i bio je prezadovoljan. sa svime. I ja sam odradio nekoliko đireva na SeVki, sasvim je solidan motor...i onda ga je prije godinu dana ženska koja je tek položila skucala s autom, oduzevši mu prednost...preživio je, zdrobio nogu, ležao dugo, hoda na štakama nakon pete operacije...

SV zgužvan, imao je kasko, dobio lovu, motor prodao liku iz šlep službe...


Pouka: ne kupujte rabljeni crveni SV...složenac
 
Tuono 06 said:
...frend je nakon prvog motora Monstera 600 kupio SeVerinu 1000 i bio je prezadovoljan. sa svime. I ja sam odradio nekoliko đireva na SeVki, sasvim je solidan motor...i onda ga je prije godinu dana ženska koja je tek položila skucala s autom, oduzevši mu prednost...preživio je, zdrobio nogu, ležao dugo, hoda na štakama nakon pete operacije...

SV zgužvan, imao je kasko, dobio lovu, motor prodao liku iz šlep službe...


Pouka: ne kupujte rabljeni crveni SV...složenac

jeli to slučajno ovaj iz našeg oglasnika za 5.500€ ???

nešto se Tomee raspitivao za taj bike  :(