Suzuki V-Strom 1000

markec_666

New member
Da li zna netko šta o ovome motoru..nešto mi se to ne čini baš uvjerljivo...

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-v-strom-1000-1000-cm3-oglas-10789662
 
Bolje gledaj motor s original vilicama i 19 prednjom felgom. Ovaj mi se čini kao da mu je nos spušten. UPS vilice su sigurno zanimljivije i ovaj ima bolju prednju kočnicu, ali original je uvijek original.
 
taj je u oglasniku već par godina, razbijan
 
Kaj nije to ex sarinjov (Umag) motor i sam je delal te preinake :misli:
 
zamjena je u pitanju za mojeg XTR-a...
nekak mi se cijena preniska čini za velikog štroma, upside down vilica, zadnja guma 180...neznam...nije original stanje, prva pomisao me vuče na neki pad ili sl... :misli:
 
markec_666 said:
zamjena je u pitanju za mojeg XTR-a...
nekak mi se cijena preniska čini za velikog štroma, upside down vilica, zadnja guma 180...neznam...nije original stanje, prva pomisao me vuče na neki pad ili sl... :misli:

Dobro te vuče prva pomisao :LOL:
ja ne bih to samo pomislio, nego bih bio uvjeren u to.


 
tonciv666 said:
Nije to sarinjov njegov je u splitu!

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk 4
      OK (y)  2markec666 A kaj veli frajer, ima original kotače? Su nove dimenzije  guma upisane u prometnu?
 
markec_666 said:
zamjena je u pitanju za mojeg XTR-a...
nekak mi se cijena preniska čini za velikog štroma, upside down vilica, zadnja guma 180...neznam...nije original stanje, prva pomisao me vuče na neki pad ili sl... :misli:

Kaj ti citas uopce odgovore na tvoja pitanja ili pitas bez veze? :shock:

Par postova prije ti lijepo ljudi kazu da je padano :jesus:
 
avinko38 said:
Kaj nije to ex sarinjov (Umag) motor i sam je delal te preinake :misli:

sarinjov je u mene i nije sam delal nego je Niđo (prvi vl. iz ČK) to sve napravija,a ovi je bija skršen i već dugo se pokušava prodat
 
stRRom said:
sarinjov je u mene i nije sam delal nego je Niđo (prvi vl. iz ČK) to sve napravija,a ovi je bija skršen i već dugo se pokušava prodat
OK (y), jedna od boljih prerada Stroma sigurno (y)