Suzuki V-Strom 650 XT

tommy71k

Well-known member
Jučer si je punac kupio gotovo novi V-Strom, 8 mjesec 2019 sa samo 4.500 km,full optional, 7 500€.Probao sam ga, vozio sam ga i po autocesti i gradska vožnja. Nije loš, udoban, visok, ne troši niti previše, lagan, ko da sam bicikl vozio ali i osjetio sam malo previšr vibracija za moj ukus, nakon sat vremena vožnje malo mi je utrnula desna ruka, zvuk motora mi je malo plastičan,sa svim tim koferima sam osjetio malo zanošenja već nakon 90 km. Estetski me nije niti previše oduševio jer izgleda kao svi ostali. Ocjena 5/10
IMG_20200619_182342-01.jpeg
 
  • Like
Reactions: maredo
Stvarno dobra recenzija, mogao bi za moto puls pocet pisat😀
🤣🤣🤣🤣🤣Baš baš😂😂😂to su ovak, samo moji dojmovi jer me CROSSTOURERi ne privlače previše. Estetski su mi pljuga, ali sam uvjeren da s njima možeš i na kraj svijeta.
 
Vibrira jace od tvojeg triumpha?
Da, moj Triumph vibra ak ubaciš u 6 a voziš ispod 80 km/h😁, ali vibra sigurno manje od ovog. Vjeruj mi.
Sad sam prošao u 3 dana skoro 1000 km i jedino kaj me malo bolilo je ispod guze,(moram promijeniti spužvu u sicu) i desni zglob zbog opterećenja, ostalo je sve ok.
V-Stroma moram probati malo bolje pa javim.
 
Novi Strom je puno vozniji od starijih modela..
Tajna Stromove popularnosti nije u tome da je u nečemu najbolji..
Strom je u svemu dobar i ujednačen, a uz to pouzdan i povoljan za kupnju.
U svemu dobar, u ničemu najbolji. Formula uspjeha ;)
 
Nebi se slozio s tim,moj je isti,2017god...nemore bit nego takav,i mislim jedino da trebas gume prominuti...drugo nema sta bit...neepoderivo...
 
A,e...i malo lakse drzi rucicu gasa,pa ti nece trnuti ruka,a i ne slazem se bas da izgleda isto kaa stariji stromovi...tako da uopce mi nije jasna tvoja pridika,bez ljutnje,ali ja uzivam s njim ,jedino da niste potrefili na kakbog sastavljenog,jer i ta cijena mi je malo sumnjiva za te godine...eto...
 
Soory ope,al sad vidim da gume na njemu nisu original,a pises da je presao 4.500 km.,malo čudno...znaci da su jedne već mijenjanje,a i te su za zamjenu,tako da pobijam tvoju cilu pridiku o novom Stromu,promini ope nove gume,pa ti nece tresti.eto.,evo ja ga imam,2017 god.,gume su jos original,presao sam sace 17.000 km,i jos su dobre gume,minjacu ih drugu sezonu,i ne trese...
 
Pozz ekipa. Planiram kupiti Stroma 650 iz 2008. pa me zanima da li na njemu ima nešto na kaj treba posebno pogledati, paziti, nekakva boljka?
Malo mi je čudno da je km sat u miljama, a vlasnik veli da je mijenjao mašinu na cca 80tkm, pa je stavio sat od nove mašine koji je u miljama.
 
  • Like
Reactions: zaree
Kod tih starijih Stromova provjeri rezervoar iznutra, hoće zahrđati ako se preko zime ostavi prazan dok se ne vozi
 
  • Like
Reactions: sski001
A,e...i malo lakse drzi rucicu gasa,pa ti nece trnuti ruka,a i ne slazem se bas da izgleda isto kaa stariji stromovi...tako da uopce mi nije jasna tvoja pridika,bez ljutnje,ali ja uzivam s njim ,jedino da niste potrefili na kakbog sastavljenog,jer i ta cijena mi je malo sumnjiva za te godine...eto...
zašto je cijena sumnjiva? Ako vidim dobro novi je oko 9K eur i ovih 7,5K bi bilo oko 15% niže...Iskreno više od tog bi trebao izgubit na cijeni ako si ga samo odveo iz dućana i zbilja ne kužim čime bi opravdao nešto veću cijenu za rabljeni motor.
 
zašto je cijena sumnjiva? Ako vidim dobro novi je oko 9K eur i ovih 7,5K bi bilo oko 15% niže...Iskreno više od tog bi trebao izgubit na cijeni ako si ga samo odveo iz dućana i zbilja ne kužim čime bi opravdao nešto veću cijenu za rabljeni motor.
Sve OK.,jedino oprema dize cijenu,ima malo i skupljih 650 xt od navedenog... ;)
 
Sve OK.,upitno je kad uzmes motor kad mu je zadnji servis bio i sta je radjeno, ako moras kupiti nove gume,akumulator,servis radit,mjenjat lanac i zupcanike, taj cak se spominje da trese u voznji,ko zna jeli udaran...tako da slazem se s tobom djelomicno,ali ako nakon kupovine trebas jos potrositi 500-800 eur.za srediti,onda se zna zasto neko drzi realnu cijenu,a neko jeftinije. ;)
 
Last edited: