Suzuki V-Strom 650 XT

Stigao je novi član obitelji :)
V-Strom 650 3.jpg
 
I otvorio je odmah sezonu :D
V-Strom 650 6.jpg
Nakon Horneta mislio sa da će mi trebati neko vrijeme prilagodbe, ali nakon par km... kao da ga vozim cijeli život.
 
  • Like
Reactions: Feis123
Moze li mi netko reći iz kojeg razloga lonac ispuha jako hrđa s vanjske strane? Imao sam z750, xt660, nc750 i nisam imao nikakvih problema s auspuhom.
 
Moze li mi netko reći iz kojeg razloga lonac ispuha jako hrđa s vanjske strane? Imao sam z750, xt660, nc750 i nisam imao nikakvih problema s auspuhom.
Nisam primjetio,evo 20.000 KM.,i ka novi je... bice ti potrefilo nesto...
 
Moze li mi netko reći iz kojeg razloga lonac ispuha jako hrđa s vanjske strane? Imao sam z750, xt660, nc750 i nisam imao nikakvih problema s auspuhom.


Je li ti Strom iz uvoza? Njemačka?
 
Da, iz njemačke je uvežen. zanima me kako ukloniti hrđu s auspuha (lonca) i sa središnje noge (centralne)
 
bees ga...moj XT je ka izlozbeni u salonu...mislim da je to ona razlika izmedju XA i XT ... ,a to sto je uvezen iz Germany-je dobro,bolje nego iz Italy...
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
Imali smo nekoliko Stromova iz Njwmačke.Super održavani, ali korozija je problem..Ideš promijeniti kočione ploćice i moraš promijeniti kočione klipove zbog ruzine na njima..I sprijeda i straga..Velik trošak..Bude korozije po instalaciji, gori greška motora, pa ti traži gdje je problem..Žicu po žicu...Boja i bplastike u super stanju, a dolje ajme..
Da, ja bih prije uzeo motor iz Italije...
Bez ljutnje, to je samo moje mišljenje proizašlo iz nekog skustva🙂
 
Last edited:
Imali smo nekoliko Stromova iz Njwmačke.Super održavani, ali korozija je problem..Ideš promijeniti kočione ploćice i moraš promijeniti kočione klipove zbog ruzine na njima..I sprijeda i straga..Velik trošak..Bude korozije po instalaciji, gori greška motora, pa ti traži gdje je problem..Žicu po žicu...Boja i bplastike u super stanju, a dolje ajme..
Da, ja bih prije uzeo motor iz Italije...
Bez ljutnje, to je samo moje mišljenje proizašlo iz nekog skustva🙂
Boby., moj Strom je stiga iz Germany...Salonski uzorak...znaci da je sluzio samo za premijere,pokazivanja...opremljen...sa 9.000 KM.,sad ima 20.000 KM., vozen je i priko Velebita,po Dinari...po makadamu,upao u Blato par puta do pola...opere se naravno...ocu reci,da je i sad bez mrve ruzine i-gdje,tj.koda je npr.sad kupljen kod tebe...,moze biti da je to mozda tvornicki nesto potrefilo ,pa njegov Strom je isto novija tipa...,a sto se tice jel iz Italy, oli Germany...neznam,al za mene bi uvik prevagnulo iz Germany...
 
Što sve neću pročitati:
Salonski primjerak sa 9000 km.
Blato do pola sa motorom od 216 kg i sa onakvim (niskim) prednjim blatobranom.
Nakon Velebita i Dinare izgleda kao iz salona.
 
Last edited:
Što sve neću pročitati:
Salonski primjerak sa 9000 km.
Blato do pola sa motorom od 216 kg i sa onakvim (niskim) prednjim blatobranom.
Nakon Velebita i Dinare izgleda kao iz salona.
pa citaj i dalje brajo... neznam sta ti nije jasno,istina... :unsure:
 
Boby., moj Strom je stiga iz Germany...Salonski uzorak...znaci da je sluzio samo za premijere,pokazivanja...opremljen...sa 9.000 KM.,sad ima 20.000 KM., vozen je i priko Velebita,po Dinari...po makadamu,upao u Blato par puta do pola...opere se naravno...ocu reci,da je i sad bez mrve ruzine i-gdje,tj.koda je npr.sad kupljen kod tebe...,moze biti da je to mozda tvornicki nesto potrefilo ,pa njegov Strom je isto novija tipa...,a sto se tice jel iz Italy, oli Germany...neznam,al za mene bi uvik prevagnulo iz Germany...



Ma sve ok (y) .Nisu svi ruzinavi iz Njemačke...Neki i tamo voze zimi, a znamo da posipaju ceste sa svačim..Ima ih šta dobro ne operu motor i spreme ga par mjeseci i eto ruzine.. Ista stvar je i s autima s tog podneblja..
Ali, tvornički sigurno nije "potrefilo" ..
 
  • Like
Reactions: Paf
Potrefila te nebriga prethodnog vlasnika, čuvanje motora na cesti pod ceradom ili loša vlažna šupa ili garaža.
 
  • Wow
Reactions: Paf
Evo da se i ja prijavim...😎

... nakon godina lijepog druženja sa Versysom 650, igrom slučaja uletio Strom..model 650 XT, 2018.g sa nešto opreme, H&B crashbar i centralni nogar, SW Motech štelajući široki fuzići, Puig vizir sa deflektorom, ojačani štitnici ruku...prebacio sam svoje GIVI Trekker bočne kofere tako da su Hepco&Becker Orbit 2x14l koferi s nosačima na prodaju..
Već sam za mjesec dana odradio 2k km i prezadovoljan sam kako se lijepo vozi
Jedino me malo smeta buka Michelin Anakee Adventure guma ali budu se potrošile pa ćemo probati nekaj drugo
 

Attachments

  • IMG_20210730_104340.jpg
    IMG_20210730_104340.jpg
    2.5 MB · Views: 0
  • IMG_20210730_100127.jpg
    IMG_20210730_100127.jpg
    2.4 MB · Views: 0
  • IMG_20210723_075156.jpg
    IMG_20210723_075156.jpg
    2.4 MB · Views: 0
  • IMG_20210711_154307.jpg
    IMG_20210711_154307.jpg
    2.6 MB · Views: 0
  • IMG_20210711_151932.jpg
    IMG_20210711_151932.jpg
    2.5 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Spori