Suzuki V-Strom 650 XT

Motoexpert-Split-,cuo i uzimao kod njih, eto taj ti je OK... usput,Stroma koji sam pronasao u Germany,oni su mi ga i dovezli,sve rijesili do rege...
 
Motoexpert-Split-,cuo i uzimao kod njih, eto taj ti je OK... usput,Stroma koji sam pronasao u Germany,oni su mi ga i dovezli,sve rijesili do rege...
Odlicno, to je koristan info,hvala, pratit cu onda njih.
Meni se ovo cini prevelika cijena. Jefitniji je od novog tocno 10 000kn. Star 4 godine, dodatne opreme ima max 500e. I jos nije registriran
Mozda cjepidlacim, nez 🤔
 
To su samo muke po izboru., ali vidim da ovome nedostaju samo bocni koferi...a maglenke su stvar osobnog izbora...ima tih sitnica sto se može postavljati,a i ne mora...osnovno ima...,kad kupiš novog, dobiješ golog...registrirat moraš i vako i nako...
 
To su samo muke po izboru., ali vidim da ovome nedostaju samo bocni koferi...a maglenke su stvar osobnog izbora...ima tih sitnica sto se može postavljati,a i ne mora...osnovno ima...,kad kupiš novog, dobiješ golog...registrirat moraš i vako i nako...
Istina za registraciju. U oglasu nije naveden cak ni zadnji kofer, niti nosaci za bocne, al ok, to se da provjeriti. Naveli su suzuki ralicu i stitnike ruku sto svakako dolazi u XT opremi.
 
Uzeo sam motor u desetom mjesecu preko Motoexperta, definitivno preporuka za njih, lijepo ih nazoveš, objasniš koji motor hoćeš i onda možeš birat, da li ćeš da ti oni traže ili ćeš sam.
Ja sam sebi sam našao, poslao im link, oni mi javili koliko će bit ukupna cifra s dovozom i svime i to je to.
S tim da računaj da motor mora bit od dealera, ne može bit privatna osoba no tu nebi trebao imat problema, stromova ima koliko hoćeš na mobile de.
Da li bi me možda izašlo jefitnije da sam išao sam po njega, neznam, možda bi uštedio koji euro ali nađi kombi, nekog da ide s tobom, gorivo, hrana, smještaj, cestarine, ko za vraga motor bio gore na sjeveru kod Bremena tak da neka hvala, ovako sam dobio gotove papire na ruke i išao ga samo registrirati.

Evo par komada


 
Beskrajna preporuka za Motoexpert. Par prijatelja kupili motor od njih i moj brat u 6 mjesecu.
Imaš i temu na ovome forumu gdje ih hvale.
Hvala puno.
Uzeo sam motor u desetom mjesecu preko Motoexperta, definitivno preporuka za njih, lijepo ih nazoveš, objasniš koji motor hoćeš i onda možeš birat, da li ćeš da ti oni traže ili ćeš sam.
Ja sam sebi sam našao, poslao im link, oni mi javili koliko će bit ukupna cifra s dovozom i svime i to je to.
S tim da računaj da motor mora bit od dealera, ne može bit privatna osoba no tu nebi trebao imat problema, stromova ima koliko hoćeš na mobile de.
Da li bi me možda izašlo jefitnije da sam išao sam po njega, neznam, možda bi uštedio koji euro ali nađi kombi, nekog da ide s tobom, gorivo, hrana, smještaj, cestarine, ko za vraga motor bio gore na sjeveru kod Bremena tak da neka hvala, ovako sam dobio gotove papire na ruke i išao ga samo registrirati.

Evo par komada


Hvalaa. Vjerujem da idem sam uvest, da bi me na kraju i skuplje izaslo. Dok se organiziram za prijevoz, smjestaj, hranu, papirologiju s kojom nisam upoznat, itd. A ovako kod njih bi to islo kao po spagi jer vec imaju iskustva s tim.
Sjecas se mozda koliko te izasao uvoz?
 
Alo...sa koliko Eu ti max. barataš... po tome se sve može znati...ili pati i dalje...,ako nemaš bar 8-9.000 eur.,odustani od 2017 god.,i mladje... ali imas serije ispod, sa Stromom nemos pogrišit.
 
Tu sam oko 8000 e. Ma sve u redu, raspitujem se o opcijama.
Nije mi jasna racunica kako se nekome isplati uzeti motor star par godina za cca 65000kn ako je novi 72000kn.
 
  • Like
Reactions: thommy
Tu sam oko 8000 e. Ma sve u redu, raspitujem se o opcijama.
Nije mi jasna racunica kako se nekome isplati uzeti motor star par godina za cca 65000kn ako je novi 72000kn.
Ja sam svoj uzel u MotoExpertu....naravno sve preporuke. Dugo znam dečke, profesionalci. Eto sad prodajem svog i ako sljedeći neće bit novi kupujem opet kod njih.
Moj....
 
  • Like
Reactions: lepi42
Pa s obzirom da nisu rijetki primjerci s preko pola miliona moglo bi se reć. S prvim modelom kao tvojim napravil sam 180 000 km bez kvarova i eto ga i danas se novi vlasnik sretno vozi.
 
Pa s obzirom da nisu rijetki primjerci s preko pola miliona moglo bi se reć. S prvim modelom kao tvojim napravil sam 180 000 km bez kvarova i eto ga i danas se novi vlasnik sretno vozi.
Nemoj to govorit, Paf ce narest jos vise kad vidi da hvalis Stroma 😁
 
  • Haha
Reactions: DuroDu