SUZUKUI...opet

shonyo

Active member
Jel neko zna šta je sa SUZUKI zastupnikom za Hrvatsku?Opet nedavno čuo glasine da HRC DUDO više neće bit :piva:
Jel neko nešto zna o tome,ili se i dalje nema pojma?
:yoman:
 
shonyo said:
Jel neko zna šta je sa SUZUKI zastupnikom za Hrvatsku?Opet nedavno čuo glasine da HRC DUDO više neće bit :piva:
Jel neko nešto zna o tome,ili se i dalje nema pojma?
:yoman:

Nije nikad ni bio zastupnik za Hrvatsku
 
spox said:
shonyo said:
Jel neko zna šta je sa SUZUKI zastupnikom za Hrvatsku?Opet nedavno čuo glasine da HRC DUDO više neće bit :piva:
Jel neko nešto zna o tome,ili se i dalje nema pojma?
:yoman:

Nije nikad ni bio zastupnik za Hrvatsku

bil je, djubre, probaj: SUZUKI, SPORT MOBILE A. Heinzla 3, tel: 4633-435, fax: 4633-429, gsm: 091 2002-642 (Darko Dvoršćak) E-mail: [email protected]
novi su al su simpaticni i pristojni sretno :)
 
Ne znam jel ovaj Sport mobile ustvari Eurorent?? :shock: ...jer vidim da je email adresa od eurorenta. Uglavnom oću reč da san nedavno gleda nešto od Suzukija i da san daleko najbolje cijene naša u Eurorenta, zato ih toplo preporučan. BTW razlika između cijene jednog motora je u ciloj Hrvatskoj bila 8000 kn ???? :shock: :shock:
 
shonyo said:
Jel neko zna šta je sa SUZUKI zastupnikom za Hrvatsku?Opet nedavno čuo glasine da HRC DUDO više neće bit :piva:
Jel neko nešto zna o tome,ili se i dalje nema pojma?
:yoman:
Sjedila sam na jednom uhu :oops: ali na drugo sam načula da je sada zastupnik negdje u Petrovoj, provjerite :roll:
 
Zastupnika u HR nema.
Motori za sada dolaze iz Austrie i Madarske.
Navodno bi se situacija trebala promjeniti od iduce godine, ali o tom potom.

Sto se tice izbora, cijene, usluznosti.... definitivno Sport Mobile ( bivsi Eurorent ).
Ja sam jucer preuzeo svoju novu bebu i ljudi si fakat ok. Izadu ti u susret i rastegnu se do maksimuma.

a da ne pricam da me skoro srce deknulo kad sam usao u salon a tamo gotovo cijela paleta. I ne samo to! GSX R 1000 koji sam ja uzeo u sve tri boje, pa ti gledaj i biraj. Ljudi rade ozbiljan posao i takav im je i pristup. Imaju hrpu motora na lageru i ne prodaju klasicne Hr sprehe - daj lovu, cekaj, a ja cu s tvojom lovom financirati motor i isporuciti ti ga za 2 mjeseca.

Svaka pohvala !
 
slazem se potpuno s dva prethodna posta; sve pohvale Sport Mobile-u i Darku...i mene je herc 'strefio' kad sam upao u salon - na 30 kvadrata nagurano 15 ljepotana, kompletna paleta, mogo bi godisnji unutra provest...
...i ovo za vise konja nego nego kod ostalih ziva istina...npr. gs500f - u Hrv u 3 verzije: kod onog Falcona iz Pule dobijes 34KS (ajme??), kod Dude pise 45KS, jedino kod SM dobijes cistih 52KS...veli mi da su ovi priguseni za schvapsko trziste - 18 konja razlike za iste pare...
isto sam cuo da lager redovito pune i nikad nema da nema...
u svakom slucaju (y)
 
M.C. Kompa said:
spox said:
shonyo said:
Jel neko zna šta je sa SUZUKI zastupnikom za Hrvatsku?Opet nedavno čuo glasine da HRC DUDO više neće bit :piva:
Jel neko nešto zna o tome,ili se i dalje nema pojma?
:yoman:

Nije nikad ni bio zastupnik za Hrvatsku

bil je, djubre, probaj: SUZUKI, SPORT MOBILE A. Heinzla 3, tel: 4633-435, fax: 4633-429, gsm: 091 2002-642 (Darko Dvoršćak) E-mail: [email protected]
novi su al su simpaticni i pristojni sretno :)
sam ga nikad nemreš tam nać-probaj po okolnim birtijama
 
Sve je 5, al' nemogu a da ne dam (dobronamjernu) kritiku. V-strom 650 se po Europi prodaje negdje od 4. mjeseca, a kod nas ga još nema ni na vidiku. U Mađarskoj svaki šugavi salon oko Balatona ima kaj ti srce želi. Daš pare i otpeljaš se. Ovdje iako se uredno reklamira - nema ga. Doduše provjerio sam samo na 2 mjesta (kod Dude, gdje je doduše jedan polovni sa cijenom skoro kao novi) i u Sport Mobile-u, ali ne vjerujem da ga itko u HR trenutno ima.
Mey, hajde pliz razuvjeri me.
 
Da, i još samo nešto, taj se motor u USA prodaje za 6.899 USD, ali o tim razlikama u cijeni smo već podosta pisali.
 
Suzuki DL 650 K5 dolazi sredinom prosinca. Moguće ga je naručiti u tri boje: crvena, plava ili crna. Cijena je 68.000,00 kn.
 
Mey said:
Suzuki DL 650 K5 dolazi sredinom prosinca. Moguće ga je naručiti u tri boje: crvena, plava ili crna. Cijena je 68.000,00 kn.

Thx. A jel' to već model 2005, mislim crni okvir i lagano veselija grafika?
A bude kaj zimskih popusta? A kak je sad srebrna ispala s popisa, pa to mi je bil favorit. Ili je bolje da navratim pa da sve lijepo pretresemo...