SV1000 S/N - generalno

Moja će kod dede Taubija tek u travnju...ak bu našel mesta f garaži.
Taman danas prištekal aku na ctek...spreman za vožnju :mrgreen:
 
Bandit said:
Moja će kod dede Taubija tek u travnju...ak bu našel mesta f garaži.
Taman danas prištekal aku na ctek...spreman za vožnju :mrgreen:
ja mu uvijek vozim motore u predsezoni bas zbog mjesta u garazi a i manje je nervozan kad mu nije guzva...  :mrgreen:  :LOL: (y)
 
paranoid said:
ja mu uvijek vozim motore u predsezoni bas zbog mjesta u garazi a i manje je nervozan kad mu nije guzva...  :mrgreen:  :LOL: (y)
Deda je nervozan samo ak dopelas motor zmazanog i nenategnutog lanca, i krivo napumpanih guma  :mrgreen:
 
Bandit said:
Deda je nervozan samo ak dopelas motor zmazanog i nenategnutog lanca, i krivo napumpanih guma  :mrgreen:
ja to van sezone uredno posjedujem i on ga podmaze i napumpa gume... a uvijek se rastanemo sa smjeskom.... kazem ti bitan je momenat...  :mrgreen: :LOL:  (y)
 
paranoid said:
ja to van sezone uredno posjedujem i on ga podmaze i napumpa gume... a uvijek se rastanemo sa smjeskom.... kazem ti bitan je momenat...  :mrgreen: :LOL:  (y)
Ma i meni to napravi, al prvo dobijem jezikovu juhu...ili samo grdi pogled :mrgreen:
 
BeLa-Vg said:
Kaj? Guma il vilica?

Imam ti viška vilica ak trebaš :mrgreen:

Imas zadnju da, vidio sam  :jesus:
Guma samo, tomek stavlja stapove dr tjedan, ostalo sve sredjeno ;)
Bil sam kod njega neki dan pa vidim da opet carobiras po bajku  :wink:

 
bikepics-2665244-full.jpg


bikepics-2665247-full.jpg


bikepics-2665245-full.jpg


bikepics-2665246-full.jpg

 
naaajs (y)

a i dobro je pofotkano :wink:
 
pozzz ekipa, razmišljam o sv1000s da ga kupim sam mi treba mala pomoć da mi netko objasni koji su češći problemi tj mane toga modela a i kaj se dešava sa kvačilom šta znači kada se pocne cuti kao na ducatiu, i dali smije ikakve buke biti iz istoga ili mora totalno biti tiho.
tj kak to prepoznati da bi moglo stvarati probleme a da se ne cuje kao na ducatiu
 
Nekom prosuska kvacilo, nekom ne... nekom prosuska vec nakon 20000tkm a nekom ne prosuska ni nakon 100000km... nema poveznice ni sa stilom voznje... dake vozis i uzivas a jednom kad prosuska mozes kupit novo ili reparirat postojece...  :mrgreen:
 
hvala a molim vas jel zna ko kakav je oanj crveni sa ravnim volanom i usd vilicama na njuškalu 3600 je cijena, e da a kada se štelaju ventili i jel kritično ak se cuje nakakvo zveckanje u glavama na gasu tipa 3000 okretaja
 
Pozdrav vlasnicima velike sevke.. Naime kupio sam jednu S model sa ful oklopima još u 3.mjesecu.. I imam par pitanja za vas..
1. dali je neko primjetio da mu se motor "uznemiri" kad bi ga pokušao držati na jednakom gasu tipa u 6. brzini na 120kmh događa mi se kao da na tren gasi jedan cilindar pa pali uglavnom nemiran rad koji ne dolazi jako do izražaja ali sa vremenom me počelo pomalo živcirati.. zanimljivo je to da dok motor ubrzava ili usporava ništa se ne osjeti ali baš kad ga želim držati na jednakom gasu mirnim onda počne tako..
2. lagano zveckanje koje dolazi neznam odakle na 3 - 4 tisuće okretaja gotovo potpuno neprimjetno dok je motor hladan a dok je na radnoj temperaturi čuje se samo u vožnji u niskim brzinama i samo između 3 i 4 tisuće okretaja.. (nije korpa kvačila xD)
3. promjenio ulje od hidraulićnog kvačila već 2 puta bude poprilićno mutno i tamno.. nešto sam proćitao na internetu da bi to bila brtva neka dole di su ti cilindri koji potiskuju.. neznam dal je neko radio i dali je komplicirano..

Inaće motor je kupljen sa 26000km potpuno serijski.. ja sam tada napravio servis kompletan znaci pregledani ventili, promjenjene svječice, filter zraka, filter ulja, ulje osim ovoga navedenog nemam nikakvih problema- pokušo sam odvesti kod majstora koji mi radi servis dosta iskusan što se tiće motora on mi je rekao da se taj nemiran rad motora često javlja kod V2 mašina i da misli da se tu nemože ništa inaće je smjesa gorivo/zrak dobra struja ne zakazuje.. isto tako da je zveckanje bezopasno i prirodno al ja opet tražim drugo mišljenje da budem siguran volim da mi motor radi zdravo i bez ikakvih problema
 
Neznam sto si prije vozio ali po svemu napisanom rekao bi da koncept V2 nije za tebe...  :mrgreen: nijedan mirno ne podnosi niske okretaje... zavrti taj gas i vise te nece nervirat vec suprotno...  (y)
 
volim v2 zato sam i trazio iskljucivo taj motor al do sada nisam probao niti jednog drugog sv-a pa neznam dali bi mevte sitnice trebale zabrinjavati
 
Ne trebaju te zabrinjavati...  (y) kazem ti samo malo vise rada sa gasom i nema treskanja a potisak je par exellance...  :0648:
P.S. nije ti on za voziti u sestoj 120km/h...  :mrgreen: