SV1000S

BradatiGad

Active member

Posto su dosta rijetki na oglasima, a pogotovo u dobrim stanjima...
Ako itko ima kakvu informaciju vezani za isti bio bih zahvalan.

Svako misljenje je dobro doslo.
 
Neznam za ovog, ali jedan moj frend je govorio da bi svog mozda prodao pa ti ga mogu pitati.
On je prvi vlasnik i mislim da ima oko 50tkm i bit ce 2093/2004 (prva serija ovog zadnjeg modela -siva boja)
 
Hmm, inace gledao sam 2006/7 al ako je u dobrom stanju dogovorit cemo se.
 
Ovaj gore s linka se već nekoliko mjeseci vrti po FB grupama i oglasnicima.
Po meni ima preveliku cijenu bar za 500 eura.
Dosta km, nema regu, goli bez ikakve opreme, ko zna kakve su gume i ostatak potrošne robe...
 
Ovaj gore s linka se već nekoliko mjeseci vrti po FB grupama i oglasnicima.
Po meni ima preveliku cijenu bar za 500 eura.
Dosta km, nema regu, goli bez ikakve opreme, ko zna kakve su gume i ostatak potrošne robe...
Za SV 1000, ako je redovito održavan, to nije nikakva kilometraža.
Inače, 2003 i 2004 se razlikuju u bar jednom uočljivom detalju :D
 
To znam, samo kupiti takav motor sa skoro 70tkm, napraviti još 15tkm i ženidba za njega je garantirana.
I ovako se teško prodaju.
 
k8 kolko ja znam ne postoji, bilo ih je još dugo po skladištima tak da kod nas vjerojatno postoji i l2:mrgreen:
cijenu ne treba ni komentirati, ako dobije 3000 za to nek pjeva i zavija na mjesec, motor ko motor osim meni odličnog izgleda je promašen i ja ga nebi uzeo više nikad
 
Ja sam imao 2007g. i koliko se sjećam razlika je u bojama motora i boji rame. Moj je bio perla tamno plavi, mašina i rama su bili crni.
Te čini mi se neki detalj na satu (cockpitu) da je drugačiji malo.
Bio sam ga kupio 2 mjeseca starog s nekih 800 km i prodao s 6000 km, meni osobno nije pasao iako mi se izgledom sviđao i činio se kao dobar kompromis za sportski motor.
 
Ma znaci pregledao sam sve moguce oglasnike i nagledao sam se svacega, bas rijedak motor pogotovo u dobrom stanju, htio bi barem 2006/7 ali nije ni ostalo za bacit daljna prodaja mi nije bitna jer bi ga vozio do god ga ne rasturim, a onda ce vjerojatno doc novi nadam se.
 
Ako ti nije bitna daljna prodaja, onda nemas frke oko tih 70k km, ako je odrzavan, ja imam sv1000s, k3 sa 70 hiljada i radi kao sat, 20+ hiljada km kod mene, samo redovni servisi i to je to, to su poprilicno pouzdane masine.
 
Ma znaci pregledao sam sve moguce oglasnike i nagledao sam se svacega, bas rijedak motor pogotovo u dobrom stanju, htio bi barem 2006/7 ali nije ni ostalo za bacit daljna prodaja mi nije bitna jer bi ga vozio do god ga ne rasturim, a onda ce vjerojatno doc novi nadam se.
ne kužim zašto si zapeo baš za sv..ali frend prodaje mog bivšeg i to je model sz, ima 40 i nešto tkm, korpa se čuje kao i na apsolutno svakom motoru s tim agregatom, ostalo bi trebalo biti ok