SV650S

Ima netko bravicu za prodat? Nece se okrenut mamu joj njenu. Ili mi netko nes ubacio u nju ili se nes spojebalo...

I BTW jel zna netko nes o ovom motoru:

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-sv1000s-996-cm3-oglas-20095195
 
izgleda ok osim što su promijenjene sve nogare iz nekog razloga, ako ima originalne onda super, ako nema... :mrgreen: poprilično je pretjerao s procjenom dodatne opreme, to što se vidi i što je on nabrojao je plafon 600-700 eura, uz uvjet da ima sve originalne dijelove (auspuh, žmigavce, retrovizore, nosač tablice, poluge, nogare) jer ovak si tehnički neispravan i sva ta oprema ne da ne vrijedi ništa nego još i umanjuje vrijednost motora (y)
 
MOONSHIELD said:
izgleda ok osim što su promijenjene sve nogare iz nekog razloga, ako ima originalne onda super, ako nema... :mrgreen: poprilično je pretjerao s procjenom dodatne opreme, to što se vidi i što je on nabrojao je plafon 600-700 eura, uz uvjet da ima sve originalne dijelove (auspuh, žmigavce, retrovizore, nosač tablice, poluge, nogare) jer ovak si tehnički neispravan i sva ta oprema ne da ne vrijedi ništa nego još i umanjuje vrijednost motora (y)

Ma i manje, auspusi su jedina korisna dodatna oprema, ako ima origigi... :) ebay zmigavci, retrovizori, nogare, rucice... sve zajedno nije 100E  :mrgreen:  :tongue: I ova ralica mi izgleda ko ona neka jeftilen kopija
 
Darkorr said:
Evo postao sam i službeno novi vlasnik sv 1000.
Motor sam kupio od kolege sa foruma"šišmiš"
Da puno ne okolišam!Motor je BEBA! :021:
ovak brzo se ni ja ne zavolim motora :LOL:
 
Jedno pitanje za one koji imaju SV 650 model 2017. ili su ga vozili.. Koliki je motor fizički? Da li je manji od Kawasakija er6n i Yamahe MT07, ili su tu negdje? Ne mogu ga nigdje vidjeti uživo... Visok sam 183 cm i imam oko 100 kg(kao svako normalno muško :mrgreen:), ne znam da li bi mi bio mali...Nekako mi se čini uzak rezervar goriva na slikama...A opet, izgleda mi nekako duži od navedenih modela..
 
Bob Rock said:
Jedno pitanje za one koji imaju SV 650 model 2017. ili su ga vozili.. Koliki je motor fizički? Da li je manji od Kawasakija er6n i Yamahe MT07, ili su tu negdje? Ne mogu ga nigdje vidjeti uživo... Visok sam 183 cm i imam oko 100 kg(kao svako normalno muško :mrgreen:), ne znam da li bi mi bio mali...Nekako mi se čini uzak rezervar goriva na slikama...A opet, izgleda mi nekako duži od navedenih modela..
evo probaj ovdje  :mrgreen:
http://cycle-ergo.com/
 
Bob Rock said:
Jedno pitanje za one koji imaju SV 650 model 2017. ili su ga vozili.. Koliki je motor fizički? Da li je manji od Kawasakija er6n i Yamahe MT07, ili su tu negdje? Ne mogu ga nigdje vidjeti uživo... Visok sam 183 cm i imam oko 100 kg(kao svako normalno muško :mrgreen:), ne znam da li bi mi bio mali...Nekako mi se čini uzak rezervar goriva na slikama...A opet, izgleda mi nekako duži od navedenih modela..
Takve trebaš povečalom tražiti....
 
Da, nažalost...Sve je manje novih motora kod nas. U Splitu se samo Yamaha prodaje i to zbog kvalitetnog zastupnika i servisa, a ostalo je tuga i čemer....Samo se skuteri prodaju.. A i Suzuki je dosta nezastupljen. U Splitu se situacija malo promijenila. Suzuki se može kupiti u ATT Suzukija... Isti vlasnik je i od moje firme...Zato razmišljam o Suzani  :mrgreen:
 
Ovaj novi SV-650 za 2017 g mi je baš pogođeni motor. Za kultni V2 motor baš i paše ovaj novi dizajn (povratak na staro) koji je clasic i bezvremenski, a i po svim testovima je odlićno prošao i čak mislim da je među prvima u klasi.
Bilo bi idealno da je malo veći po gabaritima i da ima kojeg konjića više ali za to će mo nadam se trebati pričekati verziju od litre.
  Da li znate dal Suzuki sprema SV-a od litre, naravno sa V2 motorom u skorijoj budućnosti ?
 
roby5 said:
Ovaj novi SV-650 za 2017 g mi je baš pogođeni motor. Za kultni V2 motor baš i paše ovaj novi dizajn (povratak na staro) koji je clasic i bezvremenski, a i po svim testovima je odlićno prošao i čak mislim da je među prvima u klasi.
Bilo bi idealno da je malo veći po gabaritima i da ima kojeg konjića više ali za to će mo nadam se trebati pričekati verziju od litre.
  Da li znate dal Suzuki sprema SV-a od litre, naravno sa V2 motorom u skorijoj budućnosti ?
Je, bolji nek nasljednik prvog SV-a, šminkerski Gladius....
Za hiljadarku, mašinu imaju u aktualnom Stromu ali ko to zna kaj je u glavama njihovih menađera........
 
Skinuli smo pRRašinu :)
 

Attachments

  • sv6502.jpg
    sv6502.jpg
    99.3 KB · Views: 437
Ide na bubanj  :mrgreen:

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-sv-650s-650-cm3-oglas-23477923
 
Pošto nema zainteresiranih za kupnju SV-a odlučio ga prebaciti u tuRRing verziju i malo putovati.  :mrgreen:
Nabavljeni multiClip tour, sajle gasa i kuplunga.




Nosači kofera i kofer isto  8)

Čim prišarafim, poslikam.

Nabavljeno i malo šminke  :mrgreen:



 
Igrom slucaja i sasvim neplanirano kupio i ja ovo motorče prije koji mjesec...2002g
I mogu reci samo da me pozitivno iznenadio... :021:
 

Attachments

  • 27024170_1550311875084153_3723081995652039501_o.jpg
    27024170_1550311875084153_3723081995652039501_o.jpg
    275.7 KB · Views: 558
Bok Koss,

Meni je SV sa podignutim ručkama bio super za điravat okolo. Podesivi tako da lako mjenjaš kad ti paše. (y)
Sajle i crijeva nisu bili neko ograničenje koliko se sjecam. Rado bi da je ostao motor - samo dobre uspomene budi...
Nadam se da kad klici malo narastu da ne moram peljat u vrtić/skolu da opet dođe motor za cestu. Pa ako niš drugo za na delo. :mrgreen:

Pozdrav!

M

PS
Ako nekome treba ostao mi gornji trokut volana i rabljeni adapteri za standardni volan (22mm).