SV650S

A zna li neko gdje mogu naci hladnjak za sv 650n 99-02

Zvao sam moto spirit,tdm moto, apleza split, rb moto, i jos par njih sto iz Hr,Bosne,Srbije niko nema
 
The_Maky said:
A zna li neko gdje mogu naci hladnjak za sv 650n 99-02

Zvao sam moto spirit,tdm moto, apleza split, rb moto, i jos par njih sto iz Hr,Bosne,Srbije niko nema
Imas tu sve;
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m4084.l1313&_nkw=Sv+650n+99-02+radiator
 
Pozdrav,
Imam sv-a 650, imam na njemu kompletan MIVV s granama. Motor kad pustim gas tu i tamo malo zapucketa iz auspuha, te zna lagano zacukat kad se vozim stalnom brzinom.
Jučer sam montirao DNA filter zraka i stavio sam iridium svjećice. Sad je ok, tu i tamo zapucketa.
Htio bih pitati trebam li ići nekome da poštela smjesu ?
 
Onda teoretski na mapiranje. Mozes, al nije nuzno. Ja sam imao Jardine grane, sebring otvoreni lonac, kn filter i sve ok godinama. Motor isao ko kuga  :mrgreen:  Pucanje iz auspuha je normalno.
 
Bio sam u Novemi Novi po dijelove, pa sam se raspitao tamo i čovjek mi je rekao da u principu netrebam. Htio sam samo čuti još koje mišljenje. Sve u svemu hvala na odgovoru.
 
Pozdrav,

Evo mene opet, pumpa goriva mi je pocela stekat (znaci krene i nakon tipa 1sec prestane radit i upali mi se FI na displayu). Znate li kakvu zamjensku pumpu jer koilko vidim sve su po 800dolara. I jeli imao itko slicne probleme i kako je to rijesio osim za 800 dolara.

LP,
 
Pozdrav,

Evo mene opet, pumpa goriva mi je pocela stekat (znaci krene i nakon tipa 1sec prestane radit i upali mi se FI na displayu). Znate li kakvu zamjensku pumpu jer koilko vidim sve su po 800dolara. I jeli imao itko slicne probleme i kako je to rijesio osim za 800 dolara.

LP,

Probaj ovdje.

 
Nemoguće da je pumpa goriva 800 dolara.
Ajde da si 80 napisao.
Probaj trznuti Bob Rocka tu s foruma da vidiš koliko ti je original, možda ti ponudi i neku zamjensku
 
Nemoguće da je pumpa goriva 800 dolara.
Ajde da si 80 napisao.
Probaj trznuti Bob Rocka tu s foruma da vidiš koliko ti je original, možda ti ponudi i neku zamjensku

Moguce je.

 
dodaš još toliko i kupiš još jedan takav motor,za rezervu:mrgreen:
 
Kontaktirao Novemu tamo je 4880 kn , serviser je za svaku pohvalu predlozio mi je:

Poštovani,

originalna pumpa goriva kompletna košta 4880,00kn. Rok isporuke je 7-10 radnih dana.

Zamjensku na žalost nemamo u ponudi.

Ovi motori znaju imati problem sa hrđom u rezervoaru te samim time to utječe i na pumpu goriva.

Savjet je, ukoliko već niste da raskopate pumpu, probate je očistiti i promijeniti filter te provjeriti i očistiti rezervoar od hrđe.

Postoji mogučnost da je pumpa ispravna, samo je zaštopana.

U nastavku šaljem sliku pumpe goriva.

Lp

Tako da cu probati s čišćenjem prvo, koliko sam vidio na natu ljudi unutra stave matice, šajbice i protresu rezervar da padne hrđa. Neznam ako je itko radio to i na koji način drugi osim tako.

Za vikend ću to probati napraviti ak one upali ću poceti traziti novu pumpu.

LP,
 
Kontaktirao Novemu tamo je 4880 kn , serviser je za svaku pohvalu predlozio mi je:

Tako da cu probati s čišćenjem prvo, koliko sam vidio na natu ljudi unutra stave matice, šajbice i protresu rezervar da padne hrđa. Neznam ako je itko radio to i na koji način drugi osim tako.

Za vikend ću to probati napraviti ak one upali ću poceti traziti novu pumpu.

LP,

Probaj ovako step by step.

 
svojedobno mi je Renato Kruljac iz Karlovca cistio jedan rezervar koji je bio katastrofa iznutra jer je bio udaren i pumpa je bila zastopana skroz... mislim da je bilo nekih 500 kn a za tu lovu se opce ne bi pokusavao borit sa time... sto se ciscenja tice, savjet je dobar.. novi filter tj sito i ciscenje svega je pomoglo... WD40, brake cleaner i drot kefa napravili su cudo!!
 
Kontaktirao Novemu tamo je 4880 kn , serviser je za svaku pohvalu predlozio mi je:

Poštovani,

originalna pumpa goriva kompletna košta 4880,00kn. Rok isporuke je 7-10 radnih dana.

Zamjensku na žalost nemamo u ponudi.

Ovi motori znaju imati problem sa hrđom u rezervoaru te samim time to utječe i na pumpu goriva.

Savjet je, ukoliko već niste da raskopate pumpu, probate je očistiti i promijeniti filter te provjeriti i očistiti rezervoar od hrđe.

Postoji mogučnost da je pumpa ispravna, samo je zaštopana.

U nastavku šaljem sliku pumpe goriva.

Lp

Tako da cu probati s čišćenjem prvo, koliko sam vidio na natu ljudi unutra stave matice, šajbice i protresu rezervar da padne hrđa. Neznam ako je itko radio to i na koji način drugi osim tako.

Za vikend ću to probati napraviti ak one upali ću poceti traziti novu pumpu.

LP,




Marek ti je gore spomenuo da me kontaktiraš, a nisi, pa sam malo ljut:mrgreen: ..
Ako ne nađeš zamjensku, ili rabljenu, javi mi broj šasije i imat ćeš original novu za 4.300,00 kn..Forumaški popust;)
Čeka se cca 4-5 radnih dana..
Za sve..Kada zovete kod nas za rez. dijelove, tražite mene i recite mi da ste s foruma i riješit ćemo uvijek nešto.. Ja sam u Suzukija uvijek od 8-15 sati..
 
fakin pumpa goriva od 600 eura (i to s nekim kvazipopustom) za motor koji vrijedi 1500 eura, je to tebi normalno ili se praviš grbav?? sve više postaješ ko onaj drugi joke koji nisi htio postati..
 
fakin pumpa goriva od 600 eura (i to s nekim kvazipopustom) za motor koji vrijedi 1500 eura, je to tebi normalno ili se praviš grbav?? sve više postaješ ko onaj drugi joke koji nisi htio postati..



Dobro jesi li ti normalan?? Kakav kvazi popust?? U Noveme su čovjeku rekli normalnu cijenu koju je formirao Suzuki- 4.880 kn..Ja na tu cijenu napravim popust i nudim mu je za 4.300, skidam našu zaradu i opet ne valjam?
Motor ima godina i vrijedi koliko vrijedi, ali rezervni dio je novi i ima svoju cijenu. Nisam je ja formirao, nego Suzuki.
Uostalom šta ti se je zamjerio taj drugi Joke kojeg toliko spominješ i uspoređuješ me s njim??
Evo je na Amazonu 815 dolara (cca 5.200 kn) plus dostava..Zovni prodavača i reci mu da nije normalan..
Ti si jedan od onih od kojih se želudac okreče ljudima na ovom forumu. Nauči poštovati ljude koji pošteno rade svoj posao i spremni su pomoći u svakom trenutku, ako mogu.
To što se vrti reklama od Suzukija i Fantica na forumu, vjerujem da ti ide na živce, ali takvi kao što sam ja pomažu da ovaj forum funkcionira.
Haug🖐
 
Last edited:
da stvarno želiš čovjeku pomoći ponudio bi mu zamjenski dio ili popravak kvara, a ne simbolični popust na debelo prenapuhanu cijenu usrane pumpe koja realno vrijedi 20-30 eura, ako misliš da je to što radiš dobro djelo, onda si definitivno izgubio pojam s realnošću i postao klasični prodavač i još se čudiš zašto ti se nije javio..