Sve isto je ko nekada, ali ništa isto nije. Priča o odrastanju

Nema šta, pisanje ti ide, za ovu iskrenu i emotivnu priču mogu samo reći jedno veliko HVALA  (y)
 
  (y)
 
hvala uistinu nisam očekivao da cete tako dobro ocijeniti moju priču. Svaki puta kada sjednete na motor sjetite se ljudi koji zele to isto, a ne mogu iz bilo kojeg razloga... ja sam u toj priči još dobro i prošao. Vozim. Tu prestaje rasprava o tome jel vozim Made in China ili premium brend. svi motociklisti zele voziti sto bolje, ali u konačnici je bitno da se vozi
živjeli. Obecavam da ovo nije moja posljednja priča na ovom podforumu, jer covjek poput mene ima mnostvo anegdota. zaduzili ste me lijepim komentarima.
pozdrav
 
Nadam se samo da nećemo dugo čekati  (y)
 
bitno je da se vozi! tako je,nije bitno koje marke,glavno da se uživa! (y)
 
Svaka ti čast što na prići što na volji koju imaš. (y) I da u pravu si treba voziti i uživati u svakom danu po svakoj cesti. Ljudi koji ne voze motore ne znaju koliko nama znače te limene beštije :0648: i koliko su nam potrebne za normalno funkcioniranje. :cool:
Piši još...
 
Rajić said:
Nadam se samo da nećemo dugo čekati  (y)

vecinu priča imam vec u rukopisu samo ih trebam otipkat...tako da bude uskoro
milanche said:
Jel ovo naslov iz Halida?? 
Eto ispada da se poklapa naslov s halidom (ili teskom industrijom) kome je sta draze...al jednostavno ucinio se kao dobar jer savrseno opisuje situaciju.
Hvala jos jedamput na lijepim kritikama.
 
ljudski dirljivo i bolno istinito ...

Odličan tekst, samo naprijed uživaj u životu kako god možeš, iskoristi ga i ne dopusti da on tebe iskorištava  (y)
 
M900 said:
ljudski dirljivo i bolno istinito ...

Odličan tekst, samo naprijed uživaj u životu kako god možeš, iskoristi ga i ne dopusti da on tebe iskorištava  (y)

Hvala za lijepe zelje i riječi... uskoro bude nova priča. imam ih dosita mnogo u rukopisu, sto znaci da koristim svaki trenutak da zapisem dojmove s voznji i oko njih :)