Sve o GSX 1400

ja sam svoje reparirao u sv ivan zelina  Vladimir 091 3555 235

super sam zadovoljan, novo gušće ulje stavljeno i novi plin

pristojna cijena bila...


discovery said:
jel zna netko gdje bi bilo moguće reparirat stražnje amortizere od gsx 1400?
 
Kingman said:
Ima nas dosta....kad će neki GSX 1400 meeting?
:)

na jednom motosusretu,sam izbrojao 5 gsx-a,tri isto godište...meeting može,ja sam čini mi se jedini u Slavoniji,(ako ima još koji,nek se javi)
 
Mala pomoć u vezi plave boje gsx-a K7. Gdje bih mogao pronaći šifru boje jer pod temom "kodovi boja"  privitak više nije dostupan.
Treba mi konkretno za prednji blatobran.
Danas sam odnio prednji blatobran u varoplast jer na žalost ima jedno malo oštećenje (napuknuće) te ga je nakon popravka potrebno polakirati pa me čovjek pitao jel  imam šifru boje jer da je za motore dosta teško pogoditi identičnu boju :-(
 
tomek01 said:
Mala pomoć u vezi plave boje gsx-a K7. Gdje bih mogao pronaći šifru boje jer pod temom "kodovi boja"  privitak više nije dostupan.
Treba mi konkretno za prednji blatobran.
Danas sam odnio prednji blatobran u varoplast jer na žalost ima jedno malo oštećenje (napuknuće) te ga je nakon popravka potrebno polakirati pa me čovjek pitao jel  imam šifru boje jer da je za motore dosta teško pogoditi identičnu boju :-(
Jel ti ovo kaj pomaže?

GSX1400 Model & Colour - PAINT CODES

GSX1400 K2 in Blue & White (L99 scheme) - 0WJ Pearl Still White - 1LF Pearl Deep Blue
GSX1400 K2 in Silver - YM6 Galaxy Silver metallic.
GSX1400 K2 in Blue - YC2 Candy Grand Blue


GSX1400 K3 in Blue & White (L99 scheme) - 0WJ Pearl Still White - 1LF Pearl Deep Blue
GSX1400 K3 in Silver - YD8 Metallic Sonic Silver .
GSX1400 K3 in Blue - 1LF Pearl Deep Blue

GSX1400 K4 in Blue & White (LR5) - Glass Splash - Pearl Deep Blue No.2
GSX1400 K4 in Red & Black (CG9 scheme) - Pearl Helios Red - Solid Black
GSX1400 K4 in Black - YAY Pearl Nebular Black
GSX1400 K4 in Silver ? - YAU Metallic Barrel Grey

GSX1400 K5 in Blue & White (LR5 scheme) - Glass Splash - Pearl Deep Blue No.2
GSX1400 K5 in Red & Black (YJB scheme) - Pearl Crystal Red - YAY Pearl Nebular Black
GSX1400 K5 in Black - YAY Pearl Nebular Black

GSX1400 K6 in Blue & White (LR5 scheme) - Glass Splash White - Pearl Deep Blue No.2
GSX1400 K6 in Black - YAY Pearl Nebular Black

GSX1400 K7 in Blue & White (LR5 scheme) - Glass Splash White - Pearl Deep Blue No.2
 
Možeš probati i ovdje https://www.motorcyclespareparts.eu/suzuki-parts/color-codes.aspx . Malo su to nespretno napravili, ali uz malo guglanja se da saznati. A možeš ih i direktno kontaktirati pa ti oni bace oko i nađu boju.
 
Kiki Rotten što se tiče šifre dođe na isto kao i na ostalim izvorima što bi značilo da je to to, ali stranica koju si predložio je super, nema kaj nema  (y)
 
Zato sam ju i stavil. Je da su onak malo skupi ali je dobro to kaj imaju sve dijelove pa se neke stvari koje je teže naći kod nas daju naručiti. A i imaju katalog s brojevima dijelova i to sve fino posloženo tak da nemoraš lutati u potrazi. Nema na čemu  :wink: (y)
 
Znam da je već bilo sto puta rasprave o gumama, ali ja na kraju nisam ziher koje gume da uzmem. Vozim se svakako, lagano, divlje, po mokrom, suhom, dakle treba mi guma koja bi sve to zadovoljila.
Najvjerojatnije ću uzeti Michelin Pilot Road 4 A jer po onome što sam pročitao to bi bila guma koja bi mogla zadovoljiti sve moje kriterije. E sad vi mi recite jel je ta guma stvarno toliko dobra ili postoji još bolja?
Ako se odlučim za tu gumu koja je razlika između Michelin Pilot Road 4 A, Michelin Pilot Road 4 i oznake Road 4 R.
U motobox-u su oznake 4, 4A i 4GT (za 4GT znam što znači). Kod Furlana imaju samo PILOT ROAD 4 R 73W, jesu li to stvarno sve različite gume ili su Michelin Pilot Road 4 ustvari isto kao i Michelin Pilot Road 4 R što bi po meni moglo značiti (rear).

Još nešto, našao sam na njuškalu http://www.njuskalo.hr/moto-gume/michelin-190-50-17-pilot-road-4-r-73w-190-50-17-oglas-22020273 pa me zanima jel su kod njega te gume ok, da možda ne stoje već jako dugo na skladištu? Pitam jer su razlike u cijenama dosta velike.

Nadam se da ga nisam zakomplicirao :)
 
Frend se zagledao u ovaj iz oglasa pa me zanima jel netko možda zna nešto u vezi njega, kakav je, što je sve prošao...jel je vožen normalno ili je gažen?

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-1400-gsx-1402-cm3-oglas-22111497
 
Ne znam motor niti lika ali motor je 2005 godiste  a ima 35000 km  :rolleyes: Onda zadnja slick guma :tongue: Eto ti odmah dvjie crvene zastave.

Sto ne znaci da motor nije uredan samo kazem :wink:
 
Slažem se s tobom, i meni je sve to upalo u oko. U međuvremenu frend se čuo s likom i kaže da je on drugi vl. ali da poznaje i prvog vlasnika i kao da s motora nikada nije padano. Motor nije regan, treba nova zadnja guma i ulje. Lanac i lančanike stavio prošle godine i kaže da je sve ostalo u tip top stanju :)
Ne znam, trebalo bi ga vidjeti uživo pa onda suditi ili vidjeti s nekim tko zna malo više o tom motoru.
 
motor je katastrofa

to je vjerojatno porazbijano više od nekoliko puta, dijelovi na sve strane su promijenjeni

o izgriženom i potrošenom šarafu na ulazu u rezervoar iznad kuplunga da ne pričamo




Srki
 
tomek01 said:
Slažem se s tobom, i meni je sve to upalo u oko. U međuvremenu frend se čuo s likom i kaže da je on drugi vl. ali da poznaje i prvog vlasnika i kao da s motora nikada nije padano. Motor nije regan, treba nova zadnja guma i ulje. Lanac i lančanike stavio prošle godine i kaže da je sve ostalo u tip top stanju :)
Ne znam, trebalo bi ga vidjeti uživo pa onda suditi ili vidjeti s nekim tko zna malo više o tom motoru.

I zato trazi 4200 :LOL: To je optimista.
 
tomek01 said:
Slažem se s tobom, i meni je sve to upalo u oko. U međuvremenu frend se čuo s likom i kaže da je on drugi vl. ali da poznaje i prvog vlasnika i kao da s motora nikada nije padano. Motor nije regan, treba nova zadnja guma i ulje. Lanac i lančanike stavio prošle godine i kaže da je sve ostalo u tip top stanju :)
Ne znam, trebalo bi ga vidjeti uživo pa onda suditi ili vidjeti s nekim tko zna malo više o tom motoru.
Motor znam iz vidjenja a i vlasnike.Ovaj koji ga prodaje nije drugi vlasnik sigurno.Motor je dosa prije par godina negdi sa sjevera HR i nije bas bia u top stanju a vidin da nije ni sad premda se radilo na njemu.
 
Srki said:
motor je katastrofa

to je vjerojatno porazbijano više od nekoliko puta, dijelovi na sve strane su promijenjeni

o izgriženom i potrošenom šarafu na ulazu u rezervoar iznad kuplunga da ne pričamo




Srki

oko sokolovo :LOL:
 
Poz svima,

Evo vec neko vrime razmisljam o kupnji ovog motora,  ako neko prodaje ili zna nekog da razmislja o tome nek se slobodno javi tu ili na pm. Za ove sa njuskala sam upoznat.

Hvala unaprid