Svi putevi vode u Karlobag

prema planu i mi smo krenuli oko pola jedan,. čini mi se da smo se sreli putem..vi ste stajali u smjeru zadra, a mi smo vam  :wave:  sa :biker:
popili smo kavu kod tete LJ , konobarica nam je rekla da ste otišli prije 15 minuta.
natrag smo išli preko velebnog i gospića
 
Danas je bilo baš dobro.,suha cesta,dobro društvo i lagana vožnja (y). Leona,sreli smo se putem,mahnuli :wave:,malo ste zakasnili u Karlobag :mrgreen:.Svaka čast ovim slovencima koji su se dovezli iz Kranja i onda natrag,kažu i jučer su tako :shock:,Karlobag ima stvarno mnogo motorističkih obožavatelja :mrgreen:...
Slike...

 
..dionica Karlobag-Starigrad i dalje do Maslenice je san snova za vožnju motorom, obožavam tu cestu odkako su je sredili iako mnogima smetaju lakat zavoji kojih ima dosta ali u njima i jeste čar te ceste..izletiš iz zavoja k'o metak i nisi još do kraja ni drugu zavrtio pošteno a već moraš kočnica, kočnica i rušenje... :cool: :cool: :ludjak: :ludjak: (y) (y)
 
cibo said:
je li tko primjetio da su oznacili cestu novom bojom!?

Ja sam primjetio da je boja nekako uočljivja,novija..,zašto pitaš :misli:,jel klizila guma preko crta?

Napravio sam kasnije đir do Starigrada,isprobao novo odijelo.,predobro je 8).,vratio sam se taman pred mrak,bilo je nekih freakova na motoru koje sam sreo,vozili bez kaciga,valjda im je prevruće.,usijane glave :LOL:.
 
nije guma proklizavala ali su uocljivije crte i svaki put kad prelazim preko njih u nagibu lagano me hvata jeza! e sad imas sve osim guma!kad dodu one bojim se da ces biti prebrz za mene pa se necu imati sa kime voziti..hehe
 
bullitt said:
Ja sam primjetio da je boja nekako uočljivja,novija..,zašto pitaš :misli:,jel klizila guma preko crta?

mozda si ti cibo potrefija dobro,al nasem najmladem clanu se nije danas na povratku svidija onaj pjesacki u modricu :no:.... :LOL:..bilo malo valcera...

bullitt said:
Napravio sam kasnije đir do Starigrada,isprobao novo odijelo.,predobro je 8).,vratio sam se taman pred mrak,bilo je nekih freakova na motoru koje sam sreo,vozili bez kaciga,valjda im je prevruće.,usijane glave :LOL:.

opaaa...znaci sljedeci dir je predstavljanje novog odijela,a?
e danas mi je bilo bas onako jebeno....taman kako triba...lip dir, doprilike solidna voznja..vrime nelose...
 
,stvarno je puuno bolji osjećaj vožnje,nekako kao da si u oklopu,isprva je malo zatezao,mislio sam možda premali broj ali kasnije je sjelo sve na svoje mjesto,nema problema s izbacivanjem koljena,zato sam i išao prema Starigradu :mrgreen:.
Slijedeći put ako bude sunca svakako ga oblačim  (y) .Si pogleda svoju zadnju gumu,nema više "chicken strips-a" svaka čast  (y) ,kod mene ih još ima :no: :neznam:.
[/quote]

jel da je osjecaj puno bolji... (y)...dobro si pogodija broj znaci...super...
a sto se tice gume... :misli: :misli:..nije to jos to, ima ih na desnoj strani...desni zavoji mi nekako slabije leze...
 
polovni said:
jel da je osjecaj puno bolji... (y)...dobro si pogodija broj znaci...super...
a sto se tice gume... :misli: :misli:..nije to jos to, ima ih na desnoj strani...desni zavoji mi nekako slabije leze...

Pa znam kakva ti je guma prije bila a vidim kakva je sad :wink:,je,je.,napredak je to.,meni isto bolje leže lijevi zavoji.. :neznam:
 
bullitt said:
Pa znam kakva ti je guma prije bila a vidim kakva je sad :wink:,je,je.,napredak je to.,meni isto bolje leže lijevi zavoji.. :neznam:

a cuj,kad uzmes u obzir da je ta guma do prije koji tjedan naprevila samo 3 kakva-takva dira, jos je i bila dobra...testira sam je malo po malo...
 
u sta mi je dan postao dug odkako se druzim sa vama!odo ja leci i sanjati zavoje!drugi put ih brojim da vidim koliko ih ima...
 
cibo said:
u sta mi je dan postao dug odkako se druzim sa vama!odo ja leci i sanjati zavoje!drugi put ih brojim da vidim koliko ih ima...

Meni baš nekako prekratak :misli:,što se đira tiče,brzo nam sunce nestane :(
Ajde baš ih prebroji,zanima me broj baš :mrgreen:
 
LEON-a said:
prema planu i mi smo krenuli oko pola jedan,. čini mi se da smo se sreli putem..vi ste stajali u smjeru zadra, a mi smo vam   :wave:  sa :biker:
popili smo kavu kod tete LJ , konobarica nam je rekla da ste otišli prije 15 minuta.
natrag smo išli preko velebnog i gospića

ljerka? :shock:
 
Leona vidili smo vas! lipo vas je bilo vidjeti, prosli smo pored vas...
 
polovni said:
mozda si ti cibo potrefija dobro,al nasem najmladem clanu se nije danas na povratku svidija onaj pjesacki u modricu :no:.... :LOL:..bilo malo valcera...

opaaa...znaci sljedeci dir je predstavljanje novog odijela,a?
e danas mi je bilo bas onako jebeno....taman kako triba...lip dir, doprilike solidna voznja..vrime nelose...

je to ono misto kad se ide iz karlobaga zadnje prije maslenice, dugački desni zavoj i nekada je bila neka baraka kao gostiona???????? :misli: