Svi putevi vode u Karlobag

cibo said:
bogami je, dobro cestu znas...one zebre su samo takva trapula!

jebo sam im majku, oca, sestru, brata, i još par puta sve to ispočetka :LOL:

nisam pazio i uletio punom brzinom, samo šta su mi oba kola potonula i uhvatila asfalt, ali da je bilo ugodno :misli: nije :mrgreen:
 
cibo said:
u sta mi je dan postao dug odkako se druzim sa vama!odo ja leci i sanjati zavoje!drugi put ih brojim da vidim koliko ih ima...


DVA - lijevi i desni  :D :D :D
 
cibo said:
a ovu sto dolazi nedilju?

ja bi išla, ali ne do karlobaga  :(  malo mi je neudobno sjedit  :cry:

do starigrada bi mi bilo sasvim dosta  (y)
 
bullitt said:
Leona,kod Starigrada nam se tek zagriju gume za vožnju.. :mrgreen:,ali ako budeš tamo stanemo na kafe (y)

(y) dogovoreno

čekam vas na povratku pa nek se hlade dok mi  :drunk:
 
LEON-a said:
(y) dogovoreno

čekam vas na povratku pa nek se hlade dok mi  :drunk:
mozda da nagovoris supruga da ti sic nanovo taperica i stavi vise spuzve...pa ce biti udobnije.
 
cibo said:
mozda da nagovoris supruga da ti sic nanovo taperica i stavi vise spuzve...pa ce biti udobnije.

vidiš da smo stavili one valjke sa loptama i to mi je dobro, ali me tuče naslon na leđa  :(
ma treba drugi motor kupiti  :jesus:
kad ovog prodam kupujem intrudera  (y) a gold wing mi je tiha patnja  :anger: a onda preko zagreba do karlobaga  :LOL:
 
LEON-a said:
vidiš da smo stavili one valjke sa loptama i to mi je dobro, ali me tuče naslon na leđa  :(
ma treba drugi motor kupiti  :jesus:
kad ovog prodam kupujem intrudera  (y) a gold wing mi je tiha patnja  :anger: a onda preko zagreba do karlobaga   :LOL:
ma da je motor od zlata ja se iza nebi vozio...mene je strah biti suvozac na motoru.mislim da je ipak do motora problem! kad sam xt vozio do sv. magdalene bi bio satran, a sada na fazeru mi malo do karlobaga  i nazad...goldwiga i nista vise Leona! :mrgreen: sta kaze suprug tvoj je li  i njemu neudobno ili samo tebi?!
 
internet mi zadaje glavobolje :anger: ,3 dana nisan moga ništa.... :palacdolje:


lipu si rutu odredija.....ma malo kasno za nas đir....uglavnom se ne vozimo po mraku....ako bas ne moramo....naleti koji put u normalne ure....
Jbg..kad radim do 1 sat...nedilju nisan moga...
Uglavnom,krenija u 1:30..vožnja kao iz snova :D u Karlobagu popija kavicu i nazad..
Na putu nazad me u Zadru uvatija mrak...počela padat vlaga i jbg...laganini za trogir.. :skuter:

Drugi put idem ranije pa vam se javim...fali društvo na kavi...
 
cibo said:
ma da je motor od zlata ja se iza nebi vozio...mene je strah biti suvozac na motoru.mislim da je ipak do motora problem! kad sam xt vozio do sv. magdalene bi bio satran, a sada na fazeru mi malo do karlobaga  i nazad...goldwiga i nista vise Leona! :mrgreen: sta kaze suprug tvoj je li  i njemu neudobno ili samo tebi?!

ma njemu je super, samo ja uvijek nešto prigovaram  :poke: trebala bi se sjetiti poslovice: što imaš, s tim klimaš  :jesus:

bitno da se stigne  na kavu u karlobag  (y)
 
onda ima li tko zainteresiran  za ovu nedilju ako vrime bude ok?
 
bullitt said:
Što je tuta,nećeš na Plominku,spuštaš se do Karlobaga :misli:?
Bubba Zannetti sredio motor,možda nam se pridruži...

ja se uvijek spuštam kad nema bure 8)

 
tutankamon said:
ja se uvijek spuštam kad nema bure 8)

        (y)