Svi putevi vode u Karlobag

LemmyZD said:
Kad smo kretali Hrvoje je reka da nije loša cesta. Kad smo se Senja dokopali nakon 45 sati jedino što ga je spasilo od bacanja u more skupa s motorom je to što smo valjda toliko umorni bili da smo samo produžili dalje u Carlitos



Pic..e  🤣
 
Karlovac - Josipdol - Senj je jedna od najboljih cesta u Hr :misli:

Kapela je čudo :0648:
 
Mr.steady said:
nedjeljni gjir mi je bio prvi put sa motorom do karlobaga.

zg-karlovac-željava-gospić-karlobag-senj-crikvenica-jelenje-delnice-bosivljevo-zg

predivne ceste, mislim da ću malo češće ić ove godine  :021:

oko 450km u jednom danu malo me satralo al nije važno, doživljaj vrhunski.  (y)

šteta da nisi odvezao i karlobag - lukovo šugarje
nema tu puno km a meni možda najdraži potez na toj dionici... (y)
 
tibor said:
Karlovac - Josipdol - Senj je jedna od najboljih cesta u Hr :misli:

Kapela je čudo :0648:
Kapela perfektna u smjeru Senja.
slobodno možes pretjerat u zavoju i dozvolit si da odeš u drugu traku  [emoji16]

Poslano sa mog SM-G986B koristeći Tapatalk

 
Nemam pojma, ostalo mi je u toliko lošem sjećanju da vjerojatno i pretjerujem malo, al sićam se da me onaj zadnji dio totalno izludia, nikako do one jebene Žute lokve, cesta nepredvidiva i loša, neke jebene zakrpe, šljunka, vode u zavojima svako malo....uglavnom nikad više  :mrgreen:
 
LemmyZD said:
Kad smo kretali Hrvoje je reka da nije loša cesta. Kad smo se Senja dokopali nakon 45 sati jedino što ga je spasilo od bacanja u more skupa s motorom je to što smo valjda toliko umorni bili da smo samo produžili dalje u Carlitos
Plačipiiiii.... :jesus:

Jel ti nije palo napamet da su ti dojmovi bili pod uplivom omanjeg mamurluka?  :mrgreen: :LOL:

LemmyZD said:
....uglavnom nikad više  :mrgreen:
Pih!
 
Rekapitulacija jučerašnjeg dana... Savršen!

Nrw4Ycv.jpg


uqJ4Vcx.jpg


Z7PllqV.jpg


iC7pt5R.jpg


UWIKrct.jpg
 
  • Like
Reactions: Mr.steady
BeLa-Vg said:
Teško je 8 sati neopisivog moto hedonizma sažet u 2 minute videa... Jučerašnji dan! ❤️

https://youtu.be/Zz3lwHQa2SU

Super se šajbate, sreli se par puta kawa 1,4 prepoznatljiva i gs dobar tempo za grdosije (y)
 
LS said:
Super se šajbate, sreli se par puta kawa 1,4 prepoznatljiva i gs dobar tempo za grdosije (y)

to ti traje cijelim putem , čitavih 500-600km , ok, poslije klope malo lakše , možda  :mrgreen:
zato su svi u kondiciji  :LOL:

BeLa-Vg said:
Nema mi ljepšeg! :D

tvoje slike i Tomin raport , nema bolje kombinacije  :LOL:  (y)
 
[quote author=lunjo

tvoje slike i Tomin raport , nema bolje kombinacije  :LOL:  (y)
[/quote]

Uz pohvalu da je i pristojan i ljubazan jer je mahao jednom malom buducem bajkeru na benzinskoj kod naplatnih prije samog kretanja  :wink: (y)