Svi putevi vode u Karlobag

Jučer, nije bilo gužve, dalo se guštat.

20210606_2.jpg
 
Prognoza za nedjelju je bila loša pa sam skontao plan puta da me ne opere iako je kišnjak bio u koferu :mrgreen:
Ne znam kako je drugima, ali meni je dionica od Lukovog Šugarja do Karlobaga prej..ena. Asfalt je dobar i nije grbavo. Na jednom mjestu mala panika zbog ulja na izlazu iz zavoja. Samo Malu Kapelu prošao kroz tunel, a sve ostalo po staroj. 400 km čistog gušta.
kbg.JPG
 
Poz pilotu na naranđastom (plinska boca 🤣) Z 750, ZG- maskirna tabla, viđen jucer u ŠI i danas cijelom D-8 do Bakarca. Ako cita neka se javi
 
Kasnite... riješio sam jutros oko 7.30, nema gužve, temperatura taman a još sve pod nekim velikim oblakom. Jedino je pri penjanju na Vratnik pa sve do iza Kapele bilo 13-14.
 
Kakva ti se cini za razliku od bivse?

prvo kad sam ju probao s original prijenosom me razocarala...ali doslovno... jako dug serijski prijenos i hvata gore visoko... tako mi nije bilo po gustu...

e sad s ovim drugim slozenim prijenosom je to to... ide motor samo tako... druga brzina, mali trzaj na gasu i hop vec si na zadnjem kotacu... odma mi izmami osmjeh pod kacigom...

polozaj ok... malo mi je prednji kraj glomazniji pa mi cudno... bivsa 10 -ka mi je naprvo bila dosta uza isto ko i VTR... odnosno VTR je naprvo kad gledas iz pozicije vozaca naspram ove 10-ke ko neki 250 GP

po zavojima se vozi lipo, stabilna , prati lipo od ulaza do izlaza, na ubrzanju rekao bi dosta mirna

kocnice ok... ne sjecam se sad bas vise tocno rec razliku naspram 2009...

makar je kawasaki uvik imao dobre kocnice... i ona ZX6R 2008 je meni super kocila...

uglavnom sve u svemu zabavan motor i brz motor

🤟
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr