Svi putevi vode u Karlobag

Ma što Karlobag ima, toga nema ni u Njemačkama, jel tako Srki! Prespavao sam jučerašnje maltretiranje talijanskih GS-ovaca i izašao na megdan sa austrijskim poluproizvodom. Nisam dočekao talijane, ali i dva Istrijana sa Dukcom i rižojedom bili su dovoljni da mogu krenuti spokojan u novi radni tjedan. KakaF dan! KakaF motorkotač, opet se volemo javno! 😍😍
 

Attachments

  • 2F1708BA-D023-4F42-A5D1-282D1361D0ED.jpeg
    2F1708BA-D023-4F42-A5D1-282D1361D0ED.jpeg
    2.5 MB · Views: 0
  • A8D08917-382C-4509-A390-12BFFAE2E1AF.jpeg
    A8D08917-382C-4509-A390-12BFFAE2E1AF.jpeg
    2.4 MB · Views: 0
  • FDC334BD-A4E8-43A5-AFE8-C874FCF3D4CC.jpeg
    FDC334BD-A4E8-43A5-AFE8-C874FCF3D4CC.jpeg
    3.8 MB · Views: 0
Tam sam svako ljeto i po meni ta dionica baš niš posebno, od Ma na jug do Ploča već da. Ovaj dio bolje otići preko Blata nc i Zadvarja pa dole na Vruju
Ja vecinom iden gore preko Biska na Zadvarje…..pa do Vrulje
I onda nazad…..
Nema kamera,nema prometa……
Ali……
Najveci problem amo tako rec do Karlobaga mi je sta bar meni nema puno mista za 130-150 kmh…..ono bar di koji put
Zavoji su Ok ali to mi je max 80-90 kmh….
Mozda je i do mene kao vozaca….ispodprosjecan u najbolju ruku
Govorin od ZD do Karlobaga…..
Tako mi se ucinilo zadnji put….mozda i ima mista a nisan isa zatim
 
meni jos bolje ispod Ma,od drasnica do bacinskih,manje sporednih puteva i bolji radijusi avoja😃

Nije vise ni ta dionica kao sto je bila nekada… npr. prije 10 god…
Dosta se izgradilo uz cestu i pojavilo sporesnih prikljucaka, a ni asfalt vise nije kakav je bio…. Sjecam se pojedinih zavoja gdje je granulacija asfalta bila toliko gruba (dobra) da si osjetio vibracije pod upravljacem, a sada u tim istim zavojima se asfalt sjaji…
Ah, te iznenadno zatvarajuce krivine kod Igrana i Zivogosca Blata… Bude uspomene :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: smile 77 and Nero
Nije vise ni ta dionica kao sto je bila nekada… npr. prije 10 god…
Dosta se izgradilo uz cestu i pojavilo sporesnih prikljucaka, a ni asfalt vise nije kakav je bio…. Sjecam se pojedinih zavoja gdje je granulacija asfalta bila toliko gruba (dobra) da si osjetio vibracije pod upravljacem, a sada u tim istim zavojima se asfalt sjaji…
Ah, te iznenadno zatvarajuce krivine kod Igrana i Zivogosca Blata… Bude uspomene :mrgreen:
Da, 2010 je dolje bilo grobnicki, sad se izlizalo. Jbg.
 
jesi ti to osim krilca upgrade-al i nogaru, mogal bi i ja slično na svoj stavit, pa će ga teže auti rušit :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Dene
Jel i poveca duljinu nogare ili samo sirinu dna, ako poveća duljinu, lakše bi psihički to prihvatio nego ugradnju honda dijelova na talijana :mrgreen:

Viš, sad si mi dao mislit, ako niš, krila bi ublažila pad :unsure:
Samo je stopa veća, nogara je duza 2mm
 
  • Like
Reactions: Igor28
Opet si divljao i izgubio šaraf :mrgreen: