Svi putevi vode u Karlobag

Prošli tjedan sam išao nešto obaviti dole, nisam stigao krenuti za dana ali s obzirom na autoput. tak svejedno. I naravno, oko Karlovca počne raditi crv da s ovim autom nisam još probao, nove su gume, bla bla... da bi izašao na Žutoj lokvi i gas. :mrgreen: Sutradan za natrag opet isto, samo po kiši. Uvijek je super ali bez prometa je super na kvadrat.:love:
A po zimi nema ni glupih motorista koji smetaju i režu zavoje.:ROFLMAO:
 
Di ste pingvini
 

Attachments

  • IMG-20211219-WA0011.jpg
    IMG-20211219-WA0011.jpg
    346.8 KB · Views: 0
I ja san mislia da se moja ok vozi pa san pogleda na sat i vidia starigrad-karlobag 36 minuta 😂😂
Bilo bi to ok da ja zbog tih 36 nisam jos 2-3 kapelade po kacigi dobia
 
  • Haha
Reactions: ybr125 and Dene
Sad kad si vidio kako ybr vozi,i to sa curom,sam je još brži, u jednoj temi je napisao da mu se TC pali lagano i u 4 brzini,Stipe je komentirao da je to do guma,pa evo sad možeš reći prijatelju da nije samo do guma 😁
 
Niste normalni, vani 10 stupnjeva a ti ko da nema sutra vozis. Cura ti ima veća muda od 99% forumaša
Imam prednost kad ti imas supercorse, a ja sport touring gume. Ovo za curu vrijedi, ali ima ona 60-70 tkm voznje samnom pa se privikla 🙂
 
Sad kad si vidio kako ybr vozi,i to sa curom,sam je još brži, u jednoj temi je napisao da mu se TC pali lagano i u 4 brzini,Stipe je komentirao da je to do guma,pa evo sad možeš reći prijatelju da nije samo do guma 😁
Stipe i dalje misli da je do guma 👍
 
Starigrad-Karlobag 36 min...sad mi nista nije jasno,jesu to te jurilice... iz Zadra dodjem Stromom normalnom voznjom 65-70 min... ne kuzim razliku..., letiš,a stojis na mjestu...
 
Last edited: