Svi putevi vode u Karlobag

IMG_20220430_142740.jpg

Bilo se
 
Bilo se i te kako. Tek drugi put ove godine, ali gonilo se propisno. Masa slovenaca. Asfalt taman. Pirelli se ne pregrijava na ovim temperaturama. 830 km danas. Nema do GSA. 🔥🔥🔥
 

Attachments

  • 0D4210AD-8BDD-482B-9C10-3D1230FCC5C7.jpeg
    0D4210AD-8BDD-482B-9C10-3D1230FCC5C7.jpeg
    163.8 KB · Views: 0
  • 80DB8FA2-72D7-44B2-9BA3-07D0B42C5A72.jpeg
    80DB8FA2-72D7-44B2-9BA3-07D0B42C5A72.jpeg
    1.4 MB · Views: 0
  • F0AA8DB7-FC8D-4343-8662-4FAA61996CC2.jpeg
    F0AA8DB7-FC8D-4343-8662-4FAA61996CC2.jpeg
    1.7 MB · Views: 0
Desilo se na području zadarske županije pa u ovoj temi pišem. Negdje pred Zadrom, u trenutku neopreznosti, pretekne me Ducati Čoper. NaraFski, ubrzam i pratim dotičnog koji uredno nabija po mjenjaču gore dolje, želeći valjda postići neka ubrzanja. Stanemo na semaforu, pitam gospodine Mate jeste li to Vi?
Skrenemo na benzinsku i krene razgovor;
Ja: Kak to da taj Dukac ne ide brže?
Mate: Greškom sam natočio naftu pa slabije vuče. Nego Tomo, kako to sa sam te uspio preteć kad sam tako spor?
Ja: Tipkao sam po mobitelu i slao poruke. Nego Mate, zašto imaš božićnu rasvjetu na displeju tog Ducatija?
Mate (zacrvenio se): Hakirali su mi ga u Karlitosa, do danas je normalno radio….
I tako smo se rastali u prijateljskoj atmosferi i puni novih spoznaja. Dakle oprez, u Karlitosa hakiraju. Bilo je tu još nekih rasprava, ali me Mate upozorio da se znalo desiti da se sa foruma izbriše i profil…..uglavnom Mate je jedna divna osoba, a Ducati je najbrži čak i kad ide na naftu….👀
 
Desilo se na području zadarske županije pa u ovoj temi pišem. Negdje pred Zadrom, u trenutku neopreznosti, pretekne me Ducati Čoper. NaraFski, ubrzam i pratim dotičnog koji uredno nabija po mjenjaču gore dolje, želeći valjda postići neka ubrzanja. Stanemo na semaforu, pitam gospodine Mate jeste li to Vi?
Skrenemo na benzinsku i krene razgovor;
Ja: Kak to da taj Dukac ne ide brže?
Mate: Greškom sam natočio naftu pa slabije vuče. Nego Tomo, kako to sa sam te uspio preteć kad sam tako spor?
Ja: Tipkao sam po mobitelu i slao poruke. Nego Mate, zašto imaš božićnu rasvjetu na displeju tog Ducatija?
Mate (zacrvenio se): Hakirali su mi ga u Karlitosa, do danas je normalno radio….
I tako smo se rastali u prijateljskoj atmosferi i puni novih spoznaja. Dakle oprez, u Karlitosa hakiraju. Bilo je tu još nekih rasprava, ali me Mate upozorio da se znalo desiti da se sa foruma izbriše i profil…..uglavnom Mate je jedna divna osoba, a Ducati je najbrži čak i kad ide na naftu….👀
Sve potvrdujem, sad je opet unutra jeftini 95 dok opet na naletim na nekog brzeg. 😇
 
Znao sam da se ne smijem šaliti na račun benzina, danas na parama dođem do Gračaca a tamo me čeka cisterna. Nisam imao čak niti natrag do tunela pa da se u leru spustim na Obrovac. :mrgreen:Odluka je pala na posjet lokalnoj bajkerskoj birtiji gdje sam skužio da je danas nedaleko, u Srbu, enduro utrka. Međutim, strah od kiše i enduro alkohola je prevladao pa sam krenuo za Zg. I pokisnuo, suha grla.:p