Svi putevi vode u Karlobag

Ne moreš otići na pola godine iz otadžbine, a eno već ugrožavanje sigurnosti prometa masovnim diranjem po D8. :shock:
Ometate rejseRRe. Ništa više, ništa manje. :mrgreen:
Ajte na Željavu, tamo ima više mista za sve aktivnosti.
Mosa bavlju, bajdvej! 👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👨❤️
 
  • Haha
Reactions: Feis123
Nisi smio napuštati otadžbinu. Nakon sleta na Željavi, mi koferaši smo sada baš posvuda.
 
  • Haha
Reactions: kronik
Nisi smio napuštati otadžbinu. Nakon sleta na Željavi, mi koferaši smo sada baš posvuda.
Osjećam susramlje.
Kako zbog egzodusa u samo srce zapadnjačke deladencije, tako i zbog činjenice što je moja niskost nekada davno (mladost-glupost) organizirala prvi moto miting istine na Željavi. Naravno, koferaši su se odmah bajato samopozvali i nametnuli. Da sam samo znao tamo i tada da su ondje kola nizbrdo krenula!
Obilo mi se o glavu. Kao Slobi jogurt revolucija.
 
Nakon 3 mjeseca broda konacno prvi djir (ili dir? 🤔) nakon ljeta…
Samo neka zima ostane ovako topla i suncana 😁



45B75FC8-9391-4764-A4AE-963F011AE8BE.jpeg
 
Nakon tromjesečne apstinencije te ni metak ne može skinut :mrgreen: ali svejedno moram pitat jel bilo burovito i hladno? S obzirom da sam preskočio vikend a prognoza kaže da ću i slijedeći...
 
  • Like
  • Haha
Reactions: kronik and Synth
Osjećam susramlje.
Kako zbog egzodusa u samo srce zapadnjačke deladencije, tako i zbog činjenice što je moja niskost nekada davno (mladost-glupost) organizirala prvi moto miting istine na Željavi. Naravno, koferaši su se odmah bajato samopozvali i nametnuli. Da sam samo znao tamo i tada da su ondje kola nizbrdo krenula!
Obilo mi se o glavu. Kao Slobi jogurt revolucija.
Ti si zlo. Čisto zlo. Završit ćeš ko Slobo. Adresa vam je već ista.
 
Nakon tromjesečne apstinencije te ni metak ne može skinut :mrgreen: ali svejedno moram pitat jel bilo burovito i hladno? S obzirom da sam preskočio vikend a prognoza kaže da ću i slijedeći...
Ni b od bure, ni h od hladnoce.
Dan idealan, 13-17C od Rijeke do dolje i natrag.
Cesta idealna, samo na par mjesta vlazno, prometa nista, lagano senj-kb skoro 40 min 😍
 
Ti si zlo. Čisto zlo. Završit ćeš ko Slobo. Adresa vam je već ista
Potpuno si u pravu. Niti sam ne znaš koliko je adresa blizu. Pljucam kroz prozor dnevne sobe na taj kućni broj i sve trnci prolaze!
Samo, di je supruga Mirjana sa plastičnim cvetom u kosi? :misli:
 
  • Haha
Reactions: kronik
Ajmo lokalna i skoro lokalna bando... gledam potez Kbg-Zd-Ši. danas jugo i kiša, sutra popodne već ok vrijeme iako će zahladiti Ned-pon-uto sunce ali hladno, navodno bez bure. Po vašem iskustvu, hoće li biti koliko toliko ugodno loviti popodnevna 2-3 sata? :mrgreen:
 
Odgodio sam za slijedeci vikend, po orkanskoj buri moj čoper ne moze proci zavoje oko Karlobaga s vise od 200kmh. Ja bi mogao ali sam s njim limitiran pa onda cekam da bura padne barem na olujnu.
 
  • Haha
Reactions: Feis123