Svi putevi vode u Karlobag

Sumiraj u dvije rečenice da ne moram gledat s obzirom da je vožnja od Trogira do Omiša već sama po sebi grozota. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: kronik
Gledao sam jučer prvih par minuta i Senđ sam čuo. :mrgreen: Prošle godine me na pumpi u Brinju zaustavio Talijan i trebalo je nekoliko pokušaja da shvatim da spominje Plitvička jezera a znam talijanski.
 
  • Haha
Reactions: 3alfa3
Ja St Omiš u pravilu odem preko Žrnovnica Tugare, ovo doli uzmore je katastrofa. A od Marine do Stobreča se ajd nekako preživi.
 
Ja St Omiš u pravilu odem preko Žrnovnica Tugare, ovo doli uzmore je katastrofa. A od Marine do Stobreča se ajd nekako preživi.
Problem je što uvijek sam sebe zajebem, kad je bio prvi test Yamahe MT nešto, onda je tamo u zaleđu bila ruta i sjećam se da je bila sasvim korektna cesta i opet smo izašli na magistralu kod Piska.
 
Oderali ga s T-Maxovima po Splitu pa sad sere.(n)

Bio godinama subskrajber na jutubu ali sam ga ugasio čim je krenuo iz Austrije i počeo knjakiti "joooj, kako ću sad na Istok, joooj što ako tamo nemaju tekuću vodu i struju" i slična sranja.

Aj odjebi barune i pogledaj koji video od ići boots.

IĆI BOOTS RULZ!:mrgreen:
 
Seta po Rivi i snima se dok mu u pozadini zgodne djevojcice masu, vriste i upadaju u snimak. I umjesto da ugasi kameru i “poprica” malo sa njima, on prica kako je Split bezze…
Budala ! :mrgreen:

A citao sam malo i tekstove o ovom njegovom putovanju. Lik je Balkan zamisljao kao neku pustahiju… I na put je krenuo jer je htio da izadje iz zone komfora i kao ode negdje u divljinu (pati od depresije i anksioznosti).
Strah ga bilo da u Bosni ne ostane bez goriva, jer “garant nigdje nema benzinske”… Sta bi tek bilo da je za put kroz Bosnu pitao npr @seki22 za savjet :mrgreen:
 
Last edited:
Od dosade sam otkria i tiktok...koliko tek tamo ima debila.
Jedan tiktokaš me okrznia kamerom tj videom sa Vrulje,dok mu u pozadini svira istocni melos.
 
Seta po Rivi i snima se dok mu u pozadini zgodne djevojcice masu, vriste i upadaju u snimak. I umjesto da ugasi kameru i “poprica” malo sa njima, on prica kako je Split bezze…
Budala ! :mrgreen:

A citao sam malo i tekstove o ovom njegovom putovanju. Lik je Balkan zamisljao kao neku pustahiju… I na put je krenuo jer je htio da izadje iz zone komfora i kao ode negdje u divljinu (pati od depresije i anksioznosti).
Strah ga bilo da u Bosni ne ostane bez goriva, jer “garant nigdje nema benzinske”… Sta bi tek bilo da je za put kroz Bosnu pitao npr @seki22 za savjet :mrgreen:
Reka bi mu samo Neum
Sve ostalo glava u torbi😂
Ako vozi Hondu onda moze krcat gorivo u Bih jer Honda vozi i na blato sa vodon.Ako vozi brnve ili bilo koji europljanin niti za zivu glavu…..🤪😂
Takoder bullet proof kasko…niti u ludilu osravljat motor ako garaza nije cuvana i isto tako 3 lanca i 4 katanca plus disc lock…naravno sa alarmom😎🤣😂😎
 
Meni samo stvaraju problem ispred carlitosa , puno mjesta za parkiranje uzimaju .
I kad se tuđinci maknu, plavci udru po domaćoj sirotinji 🤮
IMG_20230118_173222.jpg
 
Oderali ga s T-Maxovima po Splitu pa sad sere.(n)

Bio godinama subskrajber na jutubu ali sam ga ugasio čim je krenuo iz Austrije i počeo knjakiti "joooj, kako ću sad na Istok, joooj što ako tamo nemaju tekuću vodu i struju" i slična sranja.

Aj odjebi barune i pogledaj koji video od ići boots.

IĆI BOOTS RULZ!:mrgreen:
Ode mu je problem samo ako ga uvati i prava sraćka, osim govorne. A javnog konduta nigdi :mrgreen:
:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Dene