Svi putevi vode u Karlobag

Aj odjebi barune i pogledaj koji video od ići boots.

Ko je to baš me zanima, da znam kolko je 😴 od 1 do 10 daj link da vidimo kako taj priča brsla koješta dok snima volan i cestu uffffff.

Baron mi je nekad bio glavna jutub baja al prošlo me to, dosadno je to za gledat, al ovo za Split sam pogledo jer se sjećam da je na igu ljetos lupio stori gdje kaže da mjenja plan ide iz STa jer se dogodilo VELIKO SRANJE. Ja mislio da ga dole neko ili prebio, ili pokro. Šta još može bit razlog da otkažeš smještaj i odeš dalje. Eto dođe zima dođe taj video konačno, i imamo šta za vidjeti 🤣🤣🤣

Baron se uzjebo jer nije bio zadovoljan urbanizacijom našega grada na jugu haha, a mislim šta reć lik je živio u Londonu ipak je to centar kulture i njegova riječ realno ima težinu, dok je živio tamo to je kao da si u Kabulu, Marakešu, Bombaju, Rijadu, Mumbaju istovremeno, ko putovanje bez kretanja van vremena bolesno nešto, i onda dođe iz takve kulturne meke u Split realno...šta je vidio, Solin Građu pa i ja sam se usro kad mi je došlo na oči di on neće. Tako da nek je on nama reko, ipak je to jedan kulturan narod, ja sam u doba aktivnog izlaženja imao prilike vidjet gap year ekipe po Krku kakva su to gospoda pa to je iskreno za knjigu napisati koliko profinjen narod je to, al nažalost onda su otkrili da ima bolji otok, Pag i više se nisu pojavljivale te grupe, velika velika šteta.

Barone oprosti, to hoću reći.
 
Ženska je odvozila Indija-Nizozemska, Punta Arenas-Aljaska i još nešto po Europi i Južnoj Africi.(y)

Meni dovoljno razloga :mrgreen:
ostavila zenska prije par godina posao, krenula u avanturu oko svijeta, vidim da ima subskrajbera i pregleda toliko da ne zna kud ce s novcima, ali, sadrzaj joj je za youtube nivo vrhunski - jedno ide s drugim (kvaliteta u odnosu na pretplatnike i preglede videa). Ima svoje editore, ali i sama obavlja taj dio posla, to je YT kanal u koji se i ulagalo, ali se zato i vraca visestruko.
Zapravo, kad sam neki dan cuo da lik u USA (jaminub po Vuku) ima 250.000 dolara mjesecno od youtubea, vjerovat ili je je druga prica (OK, tu su i reklame koje on ima u sadrzaju, podredio je svoj kanal financijama i to je zapravo firma sa puno zaposlenih), sto ova zenska nema nego ocito samo od broja pregleda videa zaradjuje, onda me ne cudi moze putovat po svijetu i zivit od toga - spojila ugodno s korisnim, svaka cast, a taj lik ima skoro pola miliona pretplatnika manje. Kako je tek s kanalima koji imaju 10,20,30+ miliona pretplatnika, tjedno izbace par videa koji se gledaju masovno......

Kad vidim kak neki jutuberi u novi S1000RR M slupaju jos toliko ako ne i vise para u kozmeticke i mehanicke nadogradnje i poslije ga poklone, onda znas da je to biznis. I tako godisnje par puta sa razlicitim motorima (ima tu i motora koji u konacnici kostaju bitno vise, da ti pamet stane, barem meni :D )
 
Last edited:
Kad vidim kak neki jutuberi u novi S1000RR M slupaju jos toliko ako ne i vise para u kozmeticke i mehanicke nadogradnje i poslije ga poklone, onda znas da je to biznis. I tako godisnje par puta sa razlicitim motorima (ima tu i motora koji u konacnici kostaju bitno vise, da ti pamet stane, barem meni :D )
To je druga vrsta biznisa.
Tzv patreoni ili ti ga Posebni pretplatnici, koji nisu sa YT i placaju pretplatu i direktno imaju mogućnost osvojiti motor.
Tip koji prodaje opremu daje dobar discount ili nešto muFti tom jutjuberu, a zauzvrat prodaje više opreme. Jutjuber ima content, postaje dobri samaritanac i svi slinimo jer ima para.
Uglavnom, da napravim youtube kanal, jedino bi me pratili KTM fanovi, Tomo i Bela :)
 
To je druga vrsta biznisa.
Tzv patreoni ili ti ga Posebni pretplatnici, koji nisu sa YT i placaju pretplatu i direktno imaju mogućnost osvojiti motor.
Tip koji prodaje opremu daje dobar discount ili nešto muFti tom jutjuberu, a zauzvrat prodaje više opreme. Jutjuber ima content, postaje dobri samaritanac i svi slinimo jer ima para.
Uglavnom, da napravim youtube kanal, jedino bi me pratili KTM fanovi, Tomo i Bela :)
Daj malo optimizma. Zaboravljaš koliko dragih ljudi si upoznao kroz sve kvarove na KTM-u. Vidio si da ljudskost nije nestala. Zluradost također. Prvi dan emitiranja ti garantiram 100 pretplatnika. Drugi video pod nazivom “Opet gori!” nosi ti barem još njih 300 koji nemaju jajčeka kupiti KTM pa se naslađuju našim mukama, život im prolazi u japanskoj sigurnosti, ali bez iskonske strasti i oduševljenja koje samo KTM-džija može doživjeti odmah po uspješnom opalenju motora.
 
Daj malo optimizma. Zaboravljaš koliko dragih ljudi si upoznao kroz sve kvarove na KTM-u. Vidio si da ljudskost nije nestala. Zluradost također. Prvi dan emitiranja ti garantiram 100 pretplatnika. Drugi video pod nazivom “Opet gori!” nosi ti barem još njih 300 koji nemaju jajčeka kupiti KTM pa se naslađuju našim mukama, život im prolazi u japanskoj sigurnosti, ali bez iskonske strasti i oduševljenja koje samo KTM-džija može doživjeti odmah po uspješnom opalenju motora.
Istina. Zadovoljan i optimističan čekam pregled za najnoviji opoziv.
Sumnja i strah su postale nepoznanice.
 
  • Haha
Reactions: Dene