Svi putevi vode u Karlobag

Vidim da si novi. Nije to opoziv. To se zove odnos. Tako se ljudi zbližavaju. Sa mehaničarima.
Onda imam dobar odnos sa mehaničarima.
A i zasad nemam što reći loše za KTM. Sve se odrađivalo u roku, pregledi, servisi, opozivi. Ili sam naresta ili sam sebe lažem
 
ne bi ja dao Modesty (🌹) za Iči buts i ovu drugu zamorku Kingu.u zajedno, pa makar da mi i novce daju
ajde molim te, imamo mi svoje bajkerice, a ne tu te dvije posvuduše ne znaju šta će sa sobom pa se samo đipaju dolje-gore
da je 5 stolova u carlitosa prazno, za mene bi Iči i ova fensi bajkerica kinga sjedile vani na žardinjeri....ajde molim te, obične babe

:mrgreen:
 
328721360_1825753304466366_2838850539389739850_n.jpg
 
Trolate po svetoj temi sa trivijalnostima, vi heretici.
Još samo da resice krenu....
Rišpekt.
I da, Skoro RIP.

(btw. *eba vas moroni.forum sa ovim inkluzivnim smajlovima)

SFSN,
Uprava!
 
Trolate po svetoj temi sa trivijalnostima, vi heretici.
Još samo da resice krenu....
Rišpekt.
I da, Skoro RIP.

(btw. *eba vas moroni.forum sa ovim inkluzivnim smajlovima)

SFSN,
Uprava!
Prije ce tvoj poluproizvod u karlobag nego ti 🤣🤣😜
 
Trolate po svetoj temi sa trivijalnostima, vi heretici.
Još samo da resice krenu....
Rišpekt.
I da, Skoro RIP.

(btw. *eba vas moroni.forum sa ovim inkluzivnim smajlovima)

SFSN,
Uprava!
Polako, prije resica dolazimo mi sa koferima. Ove godine ćemo probati da pravovremeno najavimo konvoj. Koliko je do mene, predložiti ću da se krećemo u noćnim urama, propisno označeni i sa pratnjom. Volem R-ove ali se ne mogu ispreklapat po njemu i ne znaN ga vozit. ŽiviJo Karlobag. Živili slobodni od smetala po cestama. We want Rišpekt and koFFer Free zones!
 
  • Like
Reactions: BeLa-Vg
o bože hrvoje spasi nas pravovjeRRnike..
Ja znam da vi rejseri na jedan poseban način ipak volite nas koferaše & resičare. Na kraju krajeva kako bi znali da ste toliko superiorno brži da nas smetala nema toliko po cesti.
 
  • Like
Reactions: Feis123