Svi putevi vode u Karlobag

Mi krenuli sa losinja i završili u Ljusini kod seje na jagnjetini,strah nas je bilo bure kad smo došli u senj,sad mi je zao,u karlitosu su vidim bile sve modene njuške,namirisane najfinijim francuskim parfemima, mi buljili u glupe face koje masnim rukama prebiru po kostima i smrde na mladi luk!😎
 
  • Like
Reactions: tomo3
Ma propaganda, samo da se ne vozimo.
Ja sam bio jučer (subota), ono mjestimično malo puhanja nije bilo vrijedno pomena......uglavnom vozilo se normalno, i bilo je brdo motora, naravno sa stranim tablicama, jer su domaći slušajući ove iz HAKa i ostali doma.
Ko i obicno, cista propaganda najobicnijih kretena
 
  • Like
Reactions: e39 and MGS
Ma propaganda, samo da se ne vozimo.
Ja sam bio jučer (subota), ono mjestimično malo puhanja nije bilo vrijedno pomena......uglavnom vozilo se normalno, i bilo je brdo motora, naravno sa stranim tablicama, jer su domaći slušajući ove iz HAKa i ostali doma.
Valjda nas ima neinformiranih… ja isto bio jucer.
Malo vjetric tu i tamo, toliko da drzi napetost u iscekivanju udara, kad ono nista.

Jedino vrijedno spomena je, kako netko rece, jurcanje gore-dolje do iznemoglosti…
 
  • Like
Reactions: MGS
U petak je bila gužva u Carlitosa, nismo imali gdje za sjesti, doduše žena je bila vesela jer je odma pored slastičarna 🤣
Od Bure ni B... lagan vjetrič
Petak do Omiša, subota Dubrovnik i nazad Omiš..nedjelja lagano nazad doma.
Motora ko u priči, svaka čast pojedincima,ja mislim da bi naprali i MM93 🤣
 

Attachments

  • 20230526_114330.jpg
    20230526_114330.jpg
    3.5 MB · Views: 0
  • IMG-07fa7c871ea3c776e830c04199086cdb-V.jpg
    IMG-07fa7c871ea3c776e830c04199086cdb-V.jpg
    220.8 KB · Views: 0
Jedino sta smo sami sebi postali najveca opasnost… par puta ulazim u zavoj, a preko pune na mojoj strani motor obilazi aute na mojoj putanji… 😓

Svaki put kad prodjem tuda u prajm tajmu molim Boga da mi motor ne doleti u facu.
Prošao sam u četvrtak prikvečer oko 7 navečer i bila je milina, nigdje nikoga na cesti.
To je vjv najbolje vrijeme za posjetiti tu dionicu.
 
  • Like
Reactions: Dene and DADO+
@tomo3 fala kaj si se javil za vožnju (y)
cijeloj ekipi zahvaljujem na druženju i čekanju cijeli dan😁
jedino se još nemrem odlučiti jel sam ja stvarno toliko spor ili ste vi tak brzi :ROFLMAO::ROFLMAO: (druga opcija mi bolje zvuči :mrgreen:)
 
  • Like
Reactions: kronik
To je do semeringa, klasicni njemacki problem. Toliki da su i grad prozvali po tome.:mrgreen:
Eee da pa to je to, imao sam slabe povratne informacije zbog semeringa pa su i vremena bila takva, sad mi je odmah lakše :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Eee da pa to je to, imao sam slabe povratne informacije zbog semeringa pa su i vremena bila takva, sad mi je odmah lakše :ROFLMAO: :ROFLMAO:
A propo brzine….Jesi li primjetio da je našu svemirsku brzinu BelaVG na ZZRu cijelo vrijeme pratio vozeći jednom rukom? E pa zato se svaki put pri povratku kući sklupčam u krilu svoje gospođe i dobro isplačem. Evo, sad sam dobro i mogu u radni tjedan. Belu volim svejedno. 😍
 
A propo brzine….Jesi li primjetio da je našu svemirsku brzinu BelaVG na ZZRu cijelo vrijeme pratio vozeći jednom rukom? E pa zato se svaki put pri povratku kući sklupčam u krilu svoje gospođe i dobro isplačem. Evo, sad sam dobro i mogu u radni tjedan. Belu volim svejedno. 😍
Ajde nemoj plakat.......za sve je kriva silna umjetna inteligencija kojom su nakinđurene ova vaša moderna čudovišta, pa nesmiješ niti vozit jednom rukom jer ako silna pamet to primjeti odmah isključuje cilindar po cilindar, i time sputava vaše vozačke sposobnosti.
Zato je bela na klasiku jači 💪💪💪👍
 
  • Haha
Reactions: Xj6_2013