Svi putevi vode u Karlobag

2go-go

nadam se kako se nećeš naljutiti, ali ovdje jedan bivši profi racer u birtiji kaže,
kako uopće nemaš' potrebe se toliko vješati na naked bike-u i biti
butinom na sicu - budeš spao s motora :unsure: nije to ni blizu potrebe strugati koljenom (y)

ja nemam pojma što priča i vozim polako :mrgreen:

reci mu da mi stane na crtu..😂
i ovo nije naked nego panigale, nemate pojima..
 
  • Haha
Reactions: PeSti0018
2go-go

nadam se kako se nećeš naljutiti, ali ovdje jedan bivši profi racer u birtiji kaže,
kako uopće nemaš' potrebe se toliko vješati na naked bike-u i biti
butinom na sicu - budeš spao s motora :unsure: nije to ni blizu potrebe strugati koljenom (y)

ja nemam pojma što priča i vozim polako :mrgreen:
kao prvo svak ima neke svoje preference koji mu položaj paše u zavoju, a kao drugo i više vezano za ovaj komentar, nije svaki naked isti, na nekima su fuzići visoko kao na R-u pa ne treba, ali naprimjer jučer sam probao z900 gdje je sve skroz nisko i ako želiš brzo kroz oštriji zavoj i nećeš se baš ovoliko objesiti zagrebat ćeš s pola motora
 
  • Love
Reactions: go-go
a ne znam ja ništa,
ovaj moj prika popyzdi, samo kad mu spomenem "motori.hr" :mrgreen: (y)
ma ne dovodim ja u pitanje da je tvoj prika 100 puta bolji vozač od mene, ali šta se toga tiče da se ne treba izbacivati na nakedu si dajem pravo kontrirati jer mislim da tu nema neke filozofije.
ako si se već nagnuo s gornjim dijelom tijela unutra i na 80 km/h u x zavoju već pošteno stružeš sa fuzićima i čizmom, ne vidim da postoji drugi način za proći ga 90 km/h bez da prebaciš još težine na unutarnju stranu
 
  • Like
Reactions: WraGG
koji ti je ovo izum za nosač mobitela?
Quad lock,privremeno je na volanu ,dok mi ne stigne nosac koji ide iza šajbe...pokazo se zadnjih godina ko najbolje rjesenje,sa ali exspresa
 

Attachments

  • IMG_20240910_164700.jpg
    IMG_20240910_164700.jpg
    2.8 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: varichello
Quad lock,privremeno je na volanu ,dok mi ne stigne nosac koji ide iza šajbe...pokazo se zadnjih godina ko najbolje rjesenje,sa ali exspresa
čuo sam taj quadlock da je najbolje, al ja sam još uvik na GIVI tank torbi, jedini problem je liti, kad mobitel uskuva u onom "pretincu" za mobitel, ostalo ok... ne da mi se zajebavat sa tom bravarijom... ovako torbu nakeljim, sve mi je unutra, kad stanem negdi, skinem ju i nosim sa sobom kao gay modni dodatak i tako.
 
  • Like
Reactions: Rusty Chain