Svi putevi vode u Karlobag

Ne bih mijenjao morone.hr za 47 onih "zivot na motoru" fejzbuk grupa. Eto, i reci priki nek se ne vraca. Da je valjao i sad bi bio tu.

S vremena na vrijeme mi na feedu izbaci neki post iz te grupe...

Ljudi samo kaj ne slikaju kaj su posrali, gdje su posrali i u kolko sati. I tak svaki dan. Piškim kakim grupa.

Kog realno boli ćurac? Isto ko i ovdje.
 
Istina boli.😂 Da, imamo sleda, srkija, muna.... ali jako puno tih likova je bila tu i prosralo se pa kad su dobili po lampi postali smo moroni.hr 🤣
ma, :mrgreen: nervirarju njega i mnogi drugi, ali nema živaca se logirati (y)

reci priki nek se ne vraca. Da je valjao i sad bi bio tu.
nije nikada bio na forumu - aktivan :mrgreen: a znam, kad nešto napišem ili mu je nešto zanimljivo iz razgovora,
kako je pročitao, pa baci neke svoje ideje, jer ne može izdržati ne komentirati ;)
 
...o moto sportu ne pričamo, (nešto kao navijači iz suprotnih klubova :mrgreen:)

zato te teme ni ja ne pratim na forumu - nije kako nemam živaca, :mrgreen: već
me ne zanimaju tuđa mišljenja/komentari :D
 
Istina boli.😂 Da, imamo sleda, srkija, muna.... ali jako puno tih likova je bila tu i prosralo se pa kad su dobili po lampi postali smo moroni.hr 🤣

Postao je ovaj forum moroni.hr puno prije, i to nije ovisilo o tebi, nego o članovima koji su se neki stvarno isposrali i otišli, valjda im dojadilo, a i mnogima dojadilo što su pravila vrijedila samaao za neke... tko će ga znati... ili si im dojadio ti, i to tko će znati...

Ma idiotluk...

Koja je razlika? I koji je smisao onda uopće i jednog i drugog, koji od tih koncepata vrijedi?