Svi putevi vode u Karlobag

cibo

Member
ova tema je je iskljucivo vezana za sve one koji se obozavaju voziti tom cestom...vasa misljenja, slike, dogovori kad ce pasti voznja i sve sto je vezano za staru jadransku magistralu uz velebit( E65 ) su dobro dosli na ovu temu...pozdrav iz zadra!
 
cibo said:
ova tema je je iskljucivo vezana za sve one koji se obozavaju voziti tom cestom...vasa misljenja, slike, dogovori kad ce pasti voznja i sve sto je vezano za staru jadransku magistralu uz velebit su dobro dosla na ovu temu...pozdrav iz zadra!

Meni jedna od najdrazih dionica pogotovo u 5,6 mj. kad jos nema toliko turista. Ja sam od kraja 6 do kraja 8 mj. svaki vikend dolje pa ako padnu kakvi dogovori - tu sam  (y)
 
228hr said:
Meni jedna od najdrazih dionica pogotovo u 5,6 mj. kad jos nema toliko turista. Ja sam od kraja 6 do kraja 8 mj. svaki vikend dolje pa ako padnu kakvi dogovori - tu sam  (y)
to si upravu, ali iza 6 miseca je prevruce i preprometno...proljece i jesen su  (y)
 
cibo said:
ova tema je je iskljucivo vezana za sve one koji se obozavaju voziti ...vasa misljenja, slike, dogovori kad ce pasti voznja i sve sto je vezano za staru jadransku magistralu uz velebit su dobro dosli na ovu temu...pozdrav iz zadra!
ja nisam dobro došla  :misli: a možda jesam, jer je naslov "SVI putevi vode u Karlobag"
a znam doći do karlobaga i drugom cestom, onom "preko" velebita  :mrgreen: 
 
Super je cesta, mislim zanimljiva je zbog zavoja, ali je pre pre opasna  :palacdolje:
 
LEON-a said:
ja nisam dobro došla  :misli: a možda jesam, jer je naslov "SVI putevi vode u Karlobag"
a znam doći do karlobaga i drugom cestom, onom "preko" velebita  :mrgreen: 

i ja je koristim, pogotovo sada kad je od Brusana pa skroz gore do Cubusa novi asfalt  :joy:
 
.:Lovre:. said:
Super je cesta, mislim zanimljiva je zbog zavoja, ali je pre pre opasna  :palacdolje:

po meni nista vise opasnija od bilo koje druge ceste otvorene za javni promet
 
.:Lovre:. said:
Super je cesta, mislim zanimljiva je zbog zavoja, ali je pre pre opasna  :palacdolje:
opasna ako ces divljati ali za turisticku voznju je super jer nema previse prometa...evo jedan filmic turisticke voznje, nista priko 100km/sat...uzivancija bez nepotrebnih stresova...http://www.bikemovies.com/movie/011732/
 
cibo said:
opasna ako ces divljati ali za turisticku voznju je super jer nema previse prometa...evo jedan filmic turisticke voznje, nista priko 100km/sat...uzivancija bez nepotrebnih stresova...http://www.bikemovies.com/movie/011732/

Auuu fino ga polegavate  8)..
 
cibo said:
onda zadrani hocemo li dir do karlobagija za vikend?

"zadrani" iz gračaca , preko velebita i obrovca do masleničkog mosta,
pa magdalenom u karlobag u nedjelju oko 11 . ( LJ nas očekuje ) (y)
 
Radim do 1 sat...a onda relacija TROGIR-KARLOBAG... :D :D i nazad. oće ko sa menon?! :misli:
 
kinko88 said:
Radim do 1 sat...a onda relacija TROGIR-KARLOBAG... :D :D i nazad. oće ko sa menon?! :misli:

lipu si rutu odredija.....ma malo kasno za nas đir....uglavnom se ne vozimo po mraku....ako bas ne moramo....naleti koji put u normalne ure....
 
Koliko ima km od Zadra do Karlobaga i u kakvom je stanju cesta?
 
Street Illegal said:
Koliko ima km od Zadra do Karlobaga i u kakvom je stanju cesta?

negdi cca 100 km cistog užitka...tko god dodje ,nece se razocarat,cesta je u predobrom stanju,asfalt grub...relativno nov...osim 1 km "izgrebane" ceste odma poslije Starigrada...