Svi putevi vode u Karlobag


Većinski dio ZG Ekipe je ovaj vikend zatvorio sezonu.

Subota je bila aproslutno savršena, baš poput nedjelje prije. Dva vikenda, dva đira i 1200km.

D8, vidimo se na proljeće! ❤

Samo da kazem - odlicno montiran video i uklopljena muzika. Ne znam jesi li ti pravio ili neko od kolega, ali svaka cast ! (y)
 
Danas malo do Karlobaga i bliže okolice, osim 2 bRRza, po motoru bi jedan mogao bit i Stipe_zxr ili ministar, nema ko drugi, ostalih pilota se moglo izbrojat na prste, ajde ne jedne ali obje ruke da.
I tu sam posadio Grobničku jabuku mira i lagano doma. Ovu priliku ću iskoristit za pohvalit i poluproizvod, uspio je odradit Senj, Lukovo Š., Senj sa jednim točenjem, doduše upalila se rezerva prije Senja, ali neka.
20201018_162907.jpg
20201018_165532.jpg
 
Danas malo do Karlobaga i bliže okolice, osim 2 bRRza, po motoru bi jedan mogao bit i Stipe_zxr ili ministar, nema ko drugi, ostalih pilota se moglo izbrojat na prste, ajde ne jedne ali obje ruke da.
I tu sam posadio Grobničku jabuku mira i lagano doma. Ovu priliku ću iskoristit za pohvalit i poluproizvod, uspio je odradit Senj, Lukovo Š., Senj sa jednim točenjem, doduše upalila se rezerva prije Senja, ali neka.
View attachment 724135View attachment 724136
Nisam se vozio danas 😁, ali hocu u srijedu 👍
 
a ne ne, to je radi stila, ako se bolje zagledaš vidjet ćeš i 2 para rukavica, mi milenijalci si ne možemo dozvolit da u istoj robi odemo negdje i vratimo se, tako da do Karlobaga jedna kaciga i rukavice, a za nazad drugi par, brijem da vi boomeri to ne kužite
 
Tesko je ovo gledat....pogotovo slijedecih par mjeseci kad se probudis, vani sve odvratno sivo, mokro i hladno... a onda na Dobro jutro Hrvatska vidis Šibenik 14 i sunce, Zadar 13...:p
 
  • Like
Reactions: tomo3