Svi putevi vode u Karlobag

Da nije bilo?
 

Attachments

  • screenshot.2.jpg
    screenshot.2.jpg
    1 MB · Views: 0
ja sam isto prolazio ali s autom (nazalost) od stinice do rijeke jer sam radio na rabu. bilo je vidit motora, pogotovo istrijana je bilo po cesti u grupicama
 
I onda me ljudi pitaju zašto nikad ne bi išao na takvu vožnju, em što bi mi izgorili namotaji vožnjom puževon brzinom, em bi ja izgorio slušat ekipu.
Malo je trebalo da se posvađaju :mrgreen:
c/p sa fb
"Moto55 Racing Team skida komentare i blokira sve koji napišu drgačije mišljenje od onih tipa “joj bilo je super”, “fantastično”, “ vidimo se opet” itd. Ma sram vas može biti! Super je što ste se sjetili organizirati vožnju jer su se ljudi zaželjeli nakon toliko vremena nekakve duže vožnje, druženja, upoznavanja, diskutiranja, zabave. Ostalo, najveći minus od hrpe učesnika. Niste se potrudili naći smještaj za većinu učesnika po nekim dostupnijim cijenama već ste nam ponudili spavanje za 700 kuna za dvije osobe koje svatko i bez vas može lako probaći. Niste se potrudili napraviti dovoljan broj porcija za sve učesnike, jer kao iznenadio vas je toliki broj ljudi iako ste u Bakarcu vidjeli koliki je broj motora pa kad već danas postoje mobiteli jednim pozivom javiti u Split da se to rješi. U Šibeniku im tobože zbog epidemiološke situacije nije bilo dopušteno organizirati djeljenje rižota iako je na šibenskom mostu ili bilo gdje drugdje bilo dopušteno druženje isog broja učesnika. Niste se udostojili osigurati barem sandwiche za ekipu. Niste ljude prije obavjestili da je krug oko Poljuda ustvari podrška Hajduku i tako ste ih iskoristili za svoju promociju. Brišete komentare i bilo kakvu kritiku na svojim stranicama i blokirate neistomišljenike. Od toliko velikog broja ljudi sam čuo da su razočarani i umjesto da poslušate što vam pokušavaju reći, da vidite gdje ste griješili vi ih banirate. Sram vas bilo!"
 
bajkeri su uvijek imali istančan smisao za humor, cmrk je nadmašio i petrekovića i čubija i lud, zbunjen, normalan, ali ova plemenita inicijativa je vrhunac njegova stvaralaštva, i onda slijedi najjači protuargument svih vremena; "probajte vi nešto organizirati"
 
I onda me ljudi pitaju zašto nikad ne bi išao na takvu vožnju, em što bi mi izgorili namotaji vožnjom puževon brzinom, em bi ja izgorio slušat ekipu.
Malo je trebalo da se posvađaju :mrgreen:
c/p sa fb
"Moto55 Racing Team skida komentare i blokira sve koji napišu drgačije mišljenje od onih tipa “joj bilo je super”, “fantastično”, “ vidimo se opet” itd. Ma sram vas može biti! Super je što ste se sjetili organizirati vožnju jer su se ljudi zaželjeli nakon toliko vremena nekakve duže vožnje, druženja, upoznavanja, diskutiranja, zabave. Ostalo, najveći minus od hrpe učesnika. Niste se potrudili naći smještaj za većinu učesnika po nekim dostupnijim cijenama već ste nam ponudili spavanje za 700 kuna za dvije osobe koje svatko i bez vas može lako probaći. Niste se potrudili napraviti dovoljan broj porcija za sve učesnike, jer kao iznenadio vas je toliki broj ljudi iako ste u Bakarcu vidjeli koliki je broj motora pa kad već danas postoje mobiteli jednim pozivom javiti u Split da se to rješi. U Šibeniku im tobože zbog epidemiološke situacije nije bilo dopušteno organizirati djeljenje rižota iako je na šibenskom mostu ili bilo gdje drugdje bilo dopušteno druženje isog broja učesnika. Niste se udostojili osigurati barem sandwiche za ekipu. Niste ljude prije obavjestili da je krug oko Poljuda ustvari podrška Hajduku i tako ste ih iskoristili za svoju promociju. Brišete komentare i bilo kakvu kritiku na svojim stranicama i blokirate neistomišljenike. Od toliko velikog broja ljudi sam čuo da su razočarani i umjesto da poslušate što vam pokušavaju reći, da vidite gdje ste griješili vi ih banirate. Sram vas bilo!"
Kakva komedija :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Tko su ti Moto55 racing team uopce?
Mene boli nisPe za nogomet, ali da prijedjem toliko km i potosim neku svotu novca fakat bi se glupo osjecao da sam na kraju svega kruzio oko Poljuda za podrsku Hajduku.
 
Navijači su dvanaesti igrač Hajduka, hvala svima na podršci, svi bi vi tili bit Torcida ali pomalo. :unsure: (y)
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
i
Kakva komedija :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Tko su ti Moto55 racing team uopce?
Mene boli nisPe za nogomet, ali da prijedjem toliko km i potosim neku svotu novca fakat bi se glupo osjecao da sam na kraju svega kruzio oko Poljuda za podrsku Hajduku.
Nigdje nije pisalo da je podrska nekom tamo klubu u pitanju...sad jos uvijek ne kuzim,dali je to stvarni bio moto,ili su glupi novinari tako zakljucili!?
 
Cuj ovi idu od bakarca do splita, ona dvojica napravila 750km...a ja napravim 220km, dolazim doma i jedva ulazim kucu, djete ni ne gledam, zena me pridrzava dok drugom rukom vadi iz ladice deep relief i fastum gel dok se brufen topi u casi 🙄
To ti je do izbora motora, ja sam promijenio pa se sad vozikam bez nuspojava. :mrgreen:
 
R i jos talijansko drndalo
Podrsku HNK Hajduk nema potreve komentirati(ako te nogomet u rh zanima, normalno da ces sudjelovat u kriznom putu do Poljuda s ostalim satorasima), ali taj tvoj (i moj) talijanski R s kraja 90ih je udobniji od sport tourera danasnjice.
 
Last edited:
neki iz ZG-a zalegao u kamenjar, nedjelja, na putu za Knin..
netko s foruma?
neznam kak je prosao, bio u trapericama, lezeci cekao hitnu...
 
U imenu tog fantomskog moto kluba stoji broj 55, ako je Torcida osnovana 1955g onda je to to. :unsure: :mrgreen: