Svi putevi vode u Karlobag

Attachments

  • IMG-5d4c70ea5b6c9cdc40a330ebb4cee03f-V.jpg
    IMG-5d4c70ea5b6c9cdc40a330ebb4cee03f-V.jpg
    172.9 KB · Views: 0
Jel se zna kaj je bilo..?
Ja sam trebal ič s njima al nisam išel..ovaj kolega kaj je bil ispred njega..je samo nabrzinu javi..(nije mogel govorit od šoka) da mu je navodno neki auto zatvoril put..
 
Koliko sam ja cuo, a nije provjerena informacija, jedan motor iz smjera starigrada ispao u zavoju i srusio dvoje iz kontrasmjera...
 
Uff, a taman idem sad prema dolje…
Sutra smo mislili od Senja do Starigrada…
Užas ☹️
 
Hm..ni jedan od ta tri motora nije od pokojnog kolege..
Onda je morala bit još jedna nesreča.
Kolega je vozil bijeli triumph tiger
 
Prosao danas oko 12 13h ,naletio na ovu ispod senja...užas. taman su na sred ceste bili.

I taman na ulaz u karlobag,zatvorena cesta opet druga prometna :( .
Motorista nikad vise po cesti. Zadnji vikend, svi željni vožnje. Čak je magistrala bila ok za voziti.
 
Dvije nesreće su bile. Jedna u Ažić Lokvi, jedna nakon Karlobaga.

Bijelom Triumphu u Ažić Lokvi crni Fiat Punto presjekao put. Naišli smo malo nakon nesreće, oživljavali su ga ali bezuspješno. Kad smo došli u Karlobag zaustavlja me neki gospodin, govori jeste možda vidjeli bijeli Triumph, vozio je iza mene trebali smo se ovdje naći...

Nakon Karlobaga prema Starigradu bila frontalka, na Ini u Karlobagu taman točili gorivo usporedo sa ekipom Hitne, koja je išla samo proglasiti smrt. Hitna prije njih je valjda pokupila ozlijeđene.

Poginuli neka počivaju u miru, a mi ostali možda naučimo nešto. Ozlijeđenima brz oporavak.

Ljudi, pomalo... (y)