Svi putevi vode u Karlobag

daj sliku, znam da imaš, zato si ga i pustio naprijed..🤣
Nemam, roknuo mi kamen nedavno u gopro i pukao zaštitno staklo, jos cekam da mi dođe s ebaya. Sve i da imam ne bi bilo politički korektno stavljat slike 😝
Sto je to TC, nema toga na poluproizvodu, da ima ne bi dizao na zadnje u po zavoja. To samo vama na tim japanskim četveroravnozemljaškim drlima triba
 
  • Like
Reactions: ybr125
Nemam, roknuo mi kamen nedavno u gopro i pukao zaštitno staklo, jos cekam da mi dođe s ebaya. Sve i da imam ne bi bilo politički korektno stavljat slike 😝
Sto je to TC, nema toga na poluproizvodu, da ima ne bi dizao na zadnje u po zavoja. To samo vama na tim japanskim četveroravnozemljaškim drlima triba
Sjedi 1.... 3 cilindra su u igri ...
 
  • Haha
Reactions: Feis123
Nemam, roknuo mi kamen nedavno u gopro i pukao zaštitno staklo, jos cekam da mi dođe s ebaya. Sve i da imam ne bi bilo politički korektno stavljat slike 😝
Sto je to TC, nema toga na poluproizvodu, da ima ne bi dizao na zadnje u po zavoja. To samo vama na tim japanskim četveroravnozemljaškim drlima triba
Nisam te ni pitao,šta si uzeo tu apriliju?
 
to da taj motorić pali TC u 4. je samo dokaz da je guma nikakva, a TC preosjetljiv :mrgreen:
 
Bogu hvala na letrici na motorima. Da je nema bilo bi nas po svim uvalama od Karlobaga do Starigrada. Barem većine nas.