Svi putevi vode u Karlobag

Gdje se moze vidjet te slike? Ono sa hrt mi ne otvara
evo slike...

znam da si na te mislio jer bi tražit vidit bilo kakve druge bilo morbidno i glupo, a to svakako nisi!

IMG-20220121-WA0006.jpg

IMG-20220121-WA0008.jpg
 
Kavašlag
Bas mi je ovo jaka slika. Ne zbog umjetnosti.😄 Suncani dan, prava cesta i pravi motor. Zasto pravi? Zato sto bas na ovoj slici to dolazi do izrazaja. Uvijek sebe vidimo u slicnim situacijama i u mom slucaju da je tu najnoviji GS, ne znam koji japanac i ne znam koje drugo čudo, to bi bilo skoro pa bezvrijedno. Za tih par minuta.sjedenja na kavi i gledanja u motor koji ti se sviđa, pa makar i samo tebi, padaju u vodu sve priče oko pametnog kupovanja i to je reklama u pravom smislu riječi. :mrgreen:
 
Bas mi je ovo jaka slika. Ne zbog umjetnosti.😄 Suncani dan, prava cesta i pravi motor. Zasto pravi? Zato sto bas na ovoj slici to dolazi do izrazaja. Uvijek sebe vidimo u slicnim situacijama i u mom slucaju da je tu najnoviji GS, ne znam koji japanac i ne znam koje drugo čudo, to bi bilo skoro pa bezvrijedno. Za tih par minuta.sjedenja na kavi i gledanja u motor koji ti se sviđa, pa makar i samo tebi, padaju u vodu sve priče oko pametnog kupovanja i to je reklama u pravom smislu riječi. :mrgreen:
Jako lipo rečeno, tako se i osjećam dok gledam i vozim bumbara.
Tih 2 sata mira, u ovoj situaciji iako i sam, se ne može opisati. :)
Bonaca u glavi
 
Jako lipo rečeno, tako se i osjećam dok gledam i vozim bumbara.
Tih 2 sata mira, u ovoj situaciji iako i sam, se ne može opisati. :)
Bonaca u glavi
Zadnje vrime se dosta vozim sam,nije da ne volin društvo nego nas je jako teško skupiti.Uvik je neka strka pa kad mi dođe mojih uru dvi ili po dana samo se odvezen.Ima to svojih čari,pogotovo kad ovako sideš i samo guštaš u pogledu šta na motor šta na lokaciju 😎
 
Kratak je to đir za tebe 😁
Kad stize crveni ?
Još sam svratio do Delnica da vidim je cesta čista i mogu reći da je OK nema pijeska po cesti, tako da će bit ubrzo i Gorski kotar u điru.
Sutra Beve i Ja do Starigrada ili Starih mostova, 22-og je brod u Roterdamu ja se nadam da će početkom 5-og bit na cesti. :giggle:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Feis123