Svi putevi vode u Karlobag

došao kući napamet..

IMG-20220516-WA0003.jpg
 
Onda smo se fulali, ja sam prosao prije 17. Nisam stao jer je s druge strane ceste bilo puno stranih koza.😄
 
Ekipa, za vikend bi pošao iz Otočca do Karlobaga, Švica-Krasno-Biljevine-Sv.juraj-karlobag, dal je netko išao preko biljevina i kakva je tura?
Pošto radim do 14h mislio sam prenoćit u otočcu i onda zorom gasirat magistralom🌞
 
Ekipa, za vikend bi pošao iz Otočca do Karlobaga, Švica-Krasno-Biljevine-Sv.juraj-karlobag, dal je netko išao preko biljevina i kakva je tura?
Pošto radim do 14h mislio sam prenoćit u otočcu i onda zorom gasirat magistralom🌞
Išli mi lani ili preklani, prekrasna priroda, ugodne niske temperature kad zacvrlji na magistrali, cesta sama po sebi nije vozački preinteresantna i zna bit klasičnih oštećenja za planinske ceste ali zbog prirode se svakako isplati proći. Kasnije te ionako čeka vesterna po D8.
Nego zašto samo do Karlobaga????
Doći do Karlobaga, a ne spustiti se do Starigrada bi trebalo biti kažnjivo Zakonom.
 
Išli mi lani ili preklani, prekrasna priroda, ugodne niske temperature kad zacvrlji na magistrali, cesta sama po sebi nije vozački preinteresantna i zna bit klasičnih oštećenja za planinske ceste ali zbog prirode se svakako isplati proći. Kasnije te ionako čeka vesterna po D8.
Nego zašto samo do Karlobaga????
Doći do Karlobaga, a ne spustiti se do Starigrada bi trebalo biti kažnjivo Zakonom.
Vidio sam na mapsu, to mi i paše jer krećem ujutro, sat vremena lagano... U karlobagu cu razmislit di dalje, isao bi ja i do dubr samo se treba vratit nazad :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Mozemo se ulovit, mislim da će ovo bit zadnja vožnja za ovu gumu, sredina poravnala marker
Moja je gora i tesko da bum ju uspel zamjenit sad za ovaj vikend jer sutra se krece…
Ali bude turistički (idu i žene), pa bu valjda ok izdržala tu još jednu turu 😀
 
  • Like
Reactions: dipsi997
Moja je gora i tesko da bum ju uspel zamjenit sad za ovaj vikend jer sutra se krece…
Ali bude turistički (idu i žene), pa bu valjda ok izdržala tu još jednu turu 😀
Jesam srece, odjednom pustila zadnja, bio je do sad neki mali komadic kojeg nisam dirao, sad moram provjerit jel on ispao ili sta, crv mi se ne stavlja kad je guma vec na rezervi, a sutra ic na montazu novih mi je na knap knapova jer radim... smjestaj platio sat vremena prije :rolleyes:

edit: na kraju je ventil puknuo,stavim slike u temi gume, prednji je iso skoro otiso😲
 
Last edited:
  • Wow
Reactions: zrakoplovac
U Senju dobro puše, još je smještaj šupalj tako da vjetar brije kroz vrata, nisam se ništa naspavo tako da se nadam negdje pronać mir na plaži i malo sklopit oči. Popodne kažu da će se smirit
 
U Senju dobro puše, još je smještaj šupalj tako da vjetar brije kroz vrata, nisam se ništa naspavo tako da se nadam negdje pronać mir na plaži i malo sklopit oči. Popodne kažu da će se smirit
Popodne?..hoćeš reć da i sad brije ???