Svi putevi vode u Karlobag

Okvirni plan je krenuti u petak nakon posla i natrag u nedjelju ili ponedjeljak popodne. Vidi i predloži ako imaš ideju.
 
Ja dolje, a nigdje nikoga. Samo svica, austrija, de tablice. Od senja do karlobaga,i do ostarija. Samo stranci. Cesta prometna, kampice, turisti. Od ostarija dalje pjeska, grancica, kamencek tu i tamo.. prema korenici podosta zavoja sa pjeskom. Pred ulaz u Korenicu sleper u pretovaru sa pjeskom. Kako ude u zavoj tako tacka pjeska izleti u zavoj... barem 5,6 zavoja fino zasuti sitnim pjeskom. Sve u svemu u komadu sam stigao doma😄
 

Attachments

  • 20220601_130734.jpg
    20220601_130734.jpg
    6 MB · Views: 0
Okvirni plan je krenuti u petak nakon posla i natrag u nedjelju ili ponedjeljak popodne. Vidi i predloži ako imaš ideju.
Vidim da ti imaš ideju da uspješno izbjegneš sve svoje klijente forumaše koji crnče dok se ti vozaš na poluproizvodu. Pretpostavljam da ćeš voziti i po noći da sluuučajno koga ne sretneš. A kao, lijepo si svima najavio, sve si pozvao. Mate, Mate,…
 
Iskustvo je pokazalo da je jedina konstanta na mojim evidentno tajnim zujanjima jadranskom obalom jedan GSovac mrkog pogleda koji danonocno luta tim cestama. U selima podno Velebita djecu plase istim ako ne budu dobra, govore im da ce se pojaviti visoka utvara sa fluo lajbekom na tamnoj kravici. Nekad sam i ja mislio da se radi samo o legendi... 😄
 
Iskustvo je pokazalo da je jedina konstanta na mojim evidentno tajnim zujanjima jadranskom obalom jedan GSovac mrkog pogleda koji danonocno luta tim cestama. U selima podno Velebita djecu plase istim ako ne budu dobra, govore im da ce se pojaviti visoka utvara sa fluo lajbekom na tamnoj kravici. Nekad sam i ja mislio da se radi samo o legendi... 😄
Prijete da će ih oteti, obući u fluorescentna odjelca i sa maglenkama u rukama vratiti u selo. Na kravi.
 
200 motora danas ispred birtije pa sam produzio. 😄 Ali brijem da je slucajno jer u birtiiji samo par penzionera. Ne forumskih, onih pravih.😄