Svim moto ljubiteljima velik pozdrav Pending

Status
Not open for further replies.

Jožkec

New member
U kratko da se predstavim, ime mi je Josip i imam 28 godina te živim u Rijeci. Sretno  :wink: oženjen te zaljubljenik u moto svijet. Prvi moj kontakt s motorima je naravno bio skuter ali ne onaj od 50 ccm nego je ipak morao biti malo brži pa sam si kupio korišten Piaggio Typhoon 125 ccm s kojim sam 5 g. prolazio, kako se ono kaže sito i rešeto  :misli:. Uglavnom, strujanje vjetra koje me prolazilo dok sam tako "vozio" (više jurio) svojim skuterom je u meni razvilo ovisnost te sam postao moto fan. Još više nakon što sam razbio taj skuter i sebe, jednom prilikom zbog svog neiskustva te sebi slomio par kostiju, nakon oporavka jedva čekao da opet zajašem motor, znao sam da mi je vožnja motora u krvi  :D. Tako popravio skuter, ne pitajte koliko je koštalo, vozio ga sve do prošle godine. Ipak cijelo vrijeme sam sanjao naravno o velikom mu bratu, pravom motoru. Kako sam tek sad u recimo nekoj "mogućnosti" priuštiti si ga, željno iščekujem svoju novu Yamahu XJ6 koju mi je prodao osobno znani vam Loris Valjan. Još par dana grizem nokte a onda vas obavijestim kakav je to osjećaj kada si ispunite jedan životni san  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.