SYM Citycom 300i

kiki1

New member
Pozdravljam sve skuteraše ! Htio bih nešta napisati o Citycomu 300i! Vozio sam 2 god Citycom i sa njim sam napravio 24 000 km! Bez i jedne greške izvrstan skuter šteta što nema bolju reklamu! U tih 24 000 km niti jedan kvar niti jedan trzaj sve savršeno ! Samo redoviti servisi . Brz agilan udoban a potrošnja od 2,8-3,4l! Prije nekoliko dana sam ga prodao da bih kupio motor! Svjestan da se više nikad neću tako jeftino voziti. Pozdrav (y)
 
SYM je kao brend nedovoljno poznat pa samim tim i cenjen na balkanskim prostorima. Imao sam GTS 250 i za 15 meseci prešao 19 500 km takođe bez greške. Pravio i rute od 1500 km za tri dana ili  po 600 - 700 km za dva dana sa sve suvozačicom. Znam još par ljudi koji su vozili GTS-ove i HD 200 za potrebe kurirske službe po Beogradskoj saobraćajnoj džungli i svi su puni reči hvale za SYM brend. Problem je užasan pad cene prilikom prodaje, što je opet dobro onom ko bi da ga kupi i vozi par godina...
 
Dižem temu jer imam namjeru kupiti navedeni skuter s oko 25000km. Nadam se da ga je netko odonda kupio - vozio pa će podijeliti s nama svoja iskustva.
 
vladof said:
Dižem temu jer imam namjeru kupiti navedeni skuter s oko 25000km. Nadam se da ga je netko odonda kupio - vozio pa će podijeliti s nama svoja iskustva.

Nisam vozio Citycom-a ali jesam dva Sym-a do sada - Jet (50cm) i HD 200i (172 ccm).
Ono što mi se svidjelo je to što su praktički "maintenance free" ... npr HD200 kojeg još uvijek vozim ima 32500 km (od toga mojih 6000 km) - redovno održavanje i termostat, ostavaljam ga bez problema na kiši, suncu, vjetru itd... pali vozi
 
Prijatelj ima Joymax 250 od 2007. i do sad nikakvih kvarova nije imao