SYM MAXSYM 400/600

katastrofa sa tim ledicama,izgleda mi tako jeftino i seljacki bilo koji skuter sa tim :palacdolje:
 
CIKA ZUBA said:
Ja sam mislio na instrument tablu,brzinomer,obrtomer!!
ma znam,nisam to napisao zbog onog sta si ti napisao,nego govorim za farove i stop :wink:
 
jeli ovo njihov prvi skuter velike kubikaze ili su postojali i prije?
 
malo sam se zagledao u ovu sliku iz profila...i nevidim nigdje da je auspuh uhvačen za okvir, što znaći da je uhvačen iza na vilicu, a što opet znaći da se motor giba s vilicom, a što onda zaključno znaći da nije na razini maxija koji imaju fixiran motor na okviru nego ima klasičan skuterski ovjes (motor i vilica se zajeno gibaju).
 
ne znam za vas ali nije mi toliko slican ni burgmanu ni sw koliko mi baca na spidermaxa,u kratko meni ruzno
 
aprilliaaa said:
malo sam se zagledao u ovu sliku iz profila...i nevidim nigdje da je auspuh uhvačen za okvir, što znaći da je uhvačen iza na vilicu, a što opet znaći da se motor giba s vilicom, a što onda zaključno znaći da nije na razini maxija koji imaju fixiran motor na okviru nego ima klasičan skuterski ovjes (motor i vilica se zajeno gibaju).

Hm,a koji maxi ima fiksiran motor (osim t-maxa)?

Skuter u cjelini ne izgleda loše,iz svih gore postova iščitavam nekakvu averziju prema tajvancima.
 
Sinisa68 said:
Hm,a koji maxi ima fiksiran motor (osim t-maxa)?

Skuter u cjelini ne izgleda loše,iz svih gore postova iščitavam nekakvu averziju prema tajvancima.

burgman, silver wing i GP
 
A čak i da nema fiksiran motor,u cjenovni razred u koji bi trebao ući, ovaj skuter je i više nego konkurentan. Našao sam i podatak o cijeni (doduše to su tek predviđanja i to za europsko tržište)
5000 eur za 400,a oko 6000 eur za 600 ccm.

http://www.scooter-infos.com/actualite-004704-nouveaute-2010-un-maxi-scooter-chez-sym.html


A svi oni gore koje si naveo su ipak puno puno skuplji.
 
ti si počeja o cijenama, ja to nisan razmatra.
uglavnom, izbaciti nešto za 2010-u u toj klasi a da ne prati davno prihvačene standarde u istoj :misli: to je malo bezveze i cijena to prati
 
A možda se uprav radi toga i pokušavaju ugurati u neku,ajmo reći donju klasu velikih skutera,jer ipak,ruku na srce,niti ne mogu konkurirati sw-u i burgmanu,jer za to možda imaju tehnologiju,ali nemaju - ime. A onda,jednog dana,kada steknu ugled u klasi,onda se može ići na veću cijenu,višu razinu opremljenosti,kvalitete... vidiš da kymco danas više i nije tako jeftin.

Sve u svemu,treba pričekati prve testove.
 
kopija Burgmana sa katastrofa imenom, da Maksim ...  :mrgreen:
 
kopija ne mora značiti nešto loše. to bi impliciralo i da je original loš. a ime je zapravo zgodno smišljeno - maksi sym,a mislim da i na engleskom maksim znači nešto kao krilatica,geslo,parola. sve u svemu,treba pričekati pa vidjeti.