TABLICA MOTORA NA VIDLJIVOM MJESTU??

ohladit ce ti se palacinke :mrgreen:
Uostalom ko zeli ljutu punicu :nasilni:
 
Ja isto podrzavan ideju za peticiju. Bar se na ovakve sitnice peticijom moze utjecat...
 
Upravo tako.... samo se jos nitko od moderatora ne javlja... a ionako se sve moramo uzivo dogovoriti... mogli bi sljedeci suncani vikend napraviti veliki sastanak u Pit stopu... All in favor say "I"!! 8)
 
zeNNoN said:
Upravo tako.... samo se jos nitko od moderatora ne javlja... a ionako se sve moramo uzivo dogovoriti... mogli bi sljedeci suncani vikend napraviti veliki sastanak u Pit stopu... All in favor say "I"!! 8)

kaj mislis da otvorimo topic za potpise :idea:
 
Ima ovakva tablica, ali brijem da se treba dodatno plačati. Slika je iz 98'. Ako netko može nešt saznat o tome, neka napiše.
 
Bajac said:
tomee said:
to je naručeno i van je zakona-kazna visoka

Trebaju vratit, te male tablice, jer ova je golema i kvari izgled motora.. :!:
i kaj ces onda vidit iz udaljenosti npr. od 20-30metara,a? a tome sluzi rega, identifikaciji, da se vidi i zna cije je.
 
Jebate a ja vam opće nemam držaća za tabljice. Stari mi je držać složil od austrijske tablice. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
A kakve su u Njemackoj?! :shock: Osim toga, motor valjda ima predvidjeno i osvijetljeno mjesto za tablicu. Krujc, kud si ju to strp'o da se murjaku nije dopalo? :shock:[/quote]

Ma rega je bila na kawi ZX636r pod zadnjom lampom,naljepljena na rep odozdo,al je bila uočljiva!