tablica sigurnosti kaciga

ono, neovisna, radili na otoku - neočekivanih rezultata je tu....

http://dft-1-sharp.eduserv.org.uk/search/results/?sort=manufacturer&dir=asc&manufacturer=0&type=0&rating=0&size=0&price=0
 
Pa sto to nisu isti rezultati ko sto su vec zaljepljeni u temi o kacigama...
 
wingman said:
ima neko tablicu sigurnosti motora?  :wink: jakni,, i tak...

Evo ovdje ti je jedan generalizirani... kad vec hoces nesto slicno jaknama  :mrgreen:

http://www.motoplus-web.com/index.php?option=com_content&task=view&id=629&Itemid=8
 
dobro, thx, to je za odjeću. jedino valja " Schwabenleder Tomcat". jel ima to netko od avdje?   ziher nije baš INN  :LOL:

---  još fali tablica za motore općenito.  8)

:misli: znači, pošto se svi fataju za kacige ko mutavi za telefon, :? , vrijeme je da se obrati debela pažnja na odjeću za vožnje na motoru.. pa sad oni teški iber zagovornici ultra sigurnosti ziher imaju kaj za reć i po ovom pitanju...LOL ajd nek se jave da čujemo kak su obučeni i obuveni.  :mrgreen: i kaj bi trebalo propisat.
 
wingman said:
dobro, thx, to je za odjeću. jedino valja " Schwabenleder Tomcat". jel ima to netko od avdje?  ziher nije baš INN  :LOL:

---  još fali tablica za motore općenito.  8)

:misli: znači, pošto se svi fataju za kacige ko mutavi za telefon, :? , vrijeme je da se obrati debela pažnja na odjeću za vožnje na motoru.. pa sad oni teški iber zagovornici ultra sigurnosti ziher imaju kaj za reć i po ovom pitanju...LOL ajd nek se jave da čujemo kak su obučeni i obuveni.  :mrgreen: i kaj bi trebalo propisat.

Ja sam zagovornik uber sigurnosti  :mrgreen:

Pustimo sad to sto odjela na testu nisu bas poznata, ali generalno, jako se dobro vidi poanta testa...
 
Arai me na terenutke zapanjio losim ocjenama...
 
Sve mi se pari da taj test nema veze sa vezon.
Po kojin kriterima su ih ocijenivali, kojin su testovima bile izlozene?
 
Hornet_Fan said:
Sve mi se pari da taj test nema veze sa vezon.
Po kojin kriterima su ih ocijenivali, kojin su testovima bile izlozene?

a meni se čini da si vlasnik skupe ali loše ocijenjene kacige pa ti se nešto pari  :mrgreen:
 
Hornet_Fan said:
Sve mi se pari da taj test nema veze sa vezon.
Po kojin kriterima su ih ocijenivali, kojin su testovima bile izlozene?


pa imas sve napisano tamo.. kae tesko procitat?  :misli:
 
bilo bi zanimljivo vidit jos jedan takav test (ako ga moze neko negdje iskopat) pa da se malo usporede podaci