Tail bag?

Haponja

Active member
Trebao bi ovako nešta

znači torba koja ide na  suvozačev sic, da nešt preveliko bitno mi je da stane kišnjak ili neke sitnice kad trebam

zna netko gdje to kod nas nabavit ?

 
Viktormotosport ima jako lijepe te torbe i vrlo funkcionalne, probaj tamo.
 
Bilo koja marka koja radi motoopremu redovito u ponudi ima i tail bagove... Znaci kod nas svi veci ducani motoopreme... Vani je to cesto dosta jeftinije...
 
kober said:
Ima na velesajmu, mislim da pod standom Amd-opreme iz cakovca.... (y)

da, našao sam već na njihovim stranicama no čini mi se malo preveliko ovako na slikama, a i cijena nije baš nešt najpovoljnija
http://www.moto-oprema-amd.hr/?A=PRD&ID=224&IDG=10
 
ja sam tako stavljala svoju torbu koja ide na tank  :mrgreen:
kupila u louisu torbu sa remenima (dala 5eura za nju) i zavezala na sic..

ne izgleda jako lijepo, al ne smeta...
 
louis

ja ju ulovila na popustu... sad vidim da je 13eura...

uglavnom ima neku kao spuzvu na koju se sa ciferom spoji torba, tako da nemoras remene skidat dolje ako hoces torbu ponjet sa sobom...
i moze se povecat i smanjit.. (torba  :mrgreen: )

ja sam ju bila napunila do vrha, i za svaki slucaj povezala jos sa gurtnama, jer sam mislila da ce mi
plesat od iza, al medutim, gurtna pukla, i ja do grobnika nisam ni skuzila da uopce nije povezano..
tak da uopce ne smeta  :wink:
 
Haponja said:
e ovo mi je bitno  (y) 

:mrgreen:

ako hoces mogu ti ju donesti da isprobas...
jer neznam kolki sic imas na fejzeru..
moj je dosta veliki pa mi pase...
 
gledala sam tail torbe na velesajmu jer i sebi trazim; nasla 3 komada, od 375 do 1000 kn
ova od 1000 kn kod Magnetixa izgleda vrlo dobro, kad se rasiri dosta stane u nju, ima jako zanimljiv nacin povezivanja na motor, zasticena je od kise, kvalitetan materijal i zasticeni cifovi, kad se skine s motora ima naramenice kao ruksak bla bla bla... sad je samo pitanje treba li vam sve to za tolike pare ili ce vas zadovoljiti i ona od 375  :mrgreen:

najbolja stvar kaj ekipa iz Uvexa nikad nije cula za to, ali su kasnije ipak pogledali u katalog pa otkrili da to postoji  :lolcry:
 
Tananda said:
gledala sam tail torbe na velesajmu jer i sebi trazim; nasla 3 komada, od 375 do 1000 kn
ova od 1000 kn kod Magnetixa izgleda vrlo dobro, kad se rasiri dosta stane u nju, ima jako zanimljiv nacin povezivanja na motor, zasticena je od kise, kvalitetan materijal i zasticeni cifovi, kad se skine s motora ima naramenice kao ruksak bla bla bla... sad je samo pitanje treba li vam sve to za tolike pare ili ce vas zadovoljiti i ona od 375  :mrgreen:

najbolja stvar kaj ekipa iz Uvexa nikad nije cula za to, ali su kasnije ipak pogledali u katalog pa otkrili da to postoji  :lolcry:

Ova o kojoj pricas, bi bila ona heldova  :misli: Oni imaju i onu za rep koja osim kao ruksak ima cak i one kotacice a ju mozes furat ko kofer  :mrgreen:
 
Tananda said:
najbolja stvar kaj ekipa iz Uvexa nikad nije cula za to, ali su kasnije ipak pogledali u katalog pa otkrili da to postoji  :lolcry:
Ekipa iz Uvexa je meni nedavno prodala najbolji ruksak koji sam ikad imao: Frank Thomas model car005, kojeg sam istestirao i na "značajnim" brzinama. Imaju oni i tail torbe od iste firme ali su svježi u zastupanju te renomirane engleske tvrtke i možda svi njihovi prodavači i nisu upućeni šta sve imaju.
 
Tommee said:
Ova o kojoj pricas, bi bila ona heldova  :misli: Oni imaju i onu za rep koja osim kao ruksak ima cak i one kotacice a ju mozes furat ko kofer  :mrgreen:

ne

najbolja (i najskuplja): magnetix, zaboravila sam naziv firme, ali imaju sve njihovo, te imaju jos jedan model u ponudi koji dolazi s bocnim torbama, ta je losa, cca 600 kn

722 kn amd cakovec

375 kn peugeot, marka na L?

ja sam vam jako losa u pamcenju tih imena da je to strava jedna  :?
ali znam gdje se ducani nalaze  :LOL:
 
Pec said:
Ekipa iz Uvexa je meni nedavno prodala najbolji ruksak koji sam ikad imao: Frank Thomas model car005, kojeg sam istestirao i na "značajnim" brzinama. Imaju oni i Tail torbe od iste firme ali su svježi u zastupanju te renomirane engleske tvrtke i možda svi njihovi prodavači i nisu upučeni šta sve imaju.

upravo to je i frajer rekao, ali me cudi da nikad nije cuo uopce sto je to tail torba i da nije tank torba ista stvar

inace u katalogu dobro izgleda, cak sam zapamtila oznaku car022, samo nisu uopce sigurni da su to uvezli i naravno ne znaju cijenu
 
Tananda said:
najbolja (i najskuplja): magnetix, zaboravila sam naziv firme, ali imaju sve njihovo, te imaju jos jedan model u ponudi koji dolazi s bocnim torbama, ta je losa, cca 600 kn
Oxford :misli:




:mrgreen: