Tank torba Held Carry ili BÜSE Multi ???????

trinity

New member
Da li netko ima koju od ove dvije, nije mi presudan prostor jer imam MAXIU 52 litre pozadi, u njoj bi nosio samo pribor za glancanje i osobne stvari, mobitel i sl. ono što guramo po džepovima.

  Prošle godine posudio od kolege neku što je kupio u Luisu za 25 eura, i na 150 km bez vezanja stoji odlično tako da mi ne treba nešto od 50 litara i 600 kn, mislim da mi je jedna od ove dvije sasvim dovoljna.

Živli.
 
trinity said:
Da li netko ima koju od ove dvije, nije mi presudan prostor jer imam MAXIU 52 litre pozadi, u njoj bi nosio samo pribor za glancanje i osobne stvari, mobitel i sl. ono što guramo po džepovima.

   Prošle godine posudio od kolege neku što je kupio u Luisu za 25 eura, i na 150 km bez vezanja stoji odlično tako da mi ne treba nešto od 50 litara i 600 kn, mislim da mi je jedna od ove dvije sasvim dovoljna.

Živli.
Ja imam donju na magnete, ne vežem ju jer su magneti dovoljno jaki, vidim da imaš poluoklop pa nemoraš ni Ti. Torba je super a može se po potrebi povećat za 1/3. Ja u nju stavim kišnjak, pribor za osobnu higijenu, par ručnika, sitnice, na vrh stavim kartu, mob , dokumente, fotić,novćanik i sve kaj trebaš pri ruci u vožnji i kad staneš. Platil sam ju 400 i nekaj sitno kuna! (y)
 
Znači imaš Heldovu, ta mi se iskreno i više sviđa, ne treba mi nikakav ruksak od nje i slično, treba mi jedna prosječna torbica za osnovne stvari, i kad idem do grada da ne moram nosit ruksak na leđima ili kačiti Givi zbog par sitnica?!

Pozdrav.

 
ja imam ovu... piše 8 L  , na akciji u Louisa 8,95 E . Magneti su joj za k... pa je vežem samo sprida oko vilice (jel se to tako zove  :oops: ) al drži se dobro do 110km.. (ebga ja neidem brže ) . Uspila sam u nju natrpat pojas rukavice i jaketu s protektorima  :mrgreen: (y)
 
trinity said:
Znači imaš Heldovu, ta mi se iskreno i više sviđa, ne treba mi nikakav ruksak od nje i slično, treba mi jedna prosječna torbica za osnovne stvari, i kad idem do grada da ne moram nosit ruksak na leđima ili kačiti Givi zbog par sitnica?!

Pozdrav.
Da !! Ak imaš kofer, kaj će Ti tank-torba zbog par sitnica (ova torba je među najvećima (10-18l), kaj će mi mala u koju niš ne stane)!?? Tank torbu iskljućivo stavljam kad mi ne stane sve u kofer, kad idem na dalji put, vožnje na par dana. :misli: kofer (Givi 47l) je stalno na motoru jer u njega stavljam kacigu i ostalu opremu kad negdje stanem da ne nosim po rukama.
 
Ma uvijek treba, i poluoklop na motoru jako puno znači, nema vezanja ukoliko su magneti solidni, onda ja definitivno napadam Held Carry po Mladenovoj preporuci, pozdrav i hvala. Kad stigne javim kako se ponaša.
 
A Jelky tebi je slaba zaštita od vjetra na ybr a i ova kako vidim 4 magnetića su premala da bi to bilo od koristi.

(y)
 
trinity said:
Da li netko ima koju od ove dvije, nije mi presudan prostor jer imam MAXIU 52 litre pozadi, u njoj bi nosio samo pribor za glancanje i osobne stvari, mobitel i sl. ono što guramo po džepovima.

   Prošle godine posudio od kolege neku što je kupio u Luisu za 25 eura, i na 150 km bez vezanja stoji odlično tako da mi ne treba nešto od 50 litara i 600 kn, mislim da mi je jedna od ove dvije sasvim dovoljna.

Živli.

nemam Held-ovu već Louis-ovu koja je "identična" i odlično me služi i stanje u nju sve što mi treba, jedino što mi fali na njoj je naramenice da je nosim kao torbu (što vidim da ima ova druga)
 
imam i ja ovu donju heldovu carry.posto sam ju kupio tek jucer nemam jos neke dojmove osim na prvu (y).izgleda fenomenalno,imas sa svake strane pretince,napred za naocale,gore imas kao mali utorcic za mobitel,moze se volumen povecavat,stavio sam ju samo na motor i magneti cini mi se drze jako dobro. :wink:

imam i malu heldovu torbicu,opcenito su mi held torbe mrak

http://www.motobencony.com/katalog/dodatna_oprema/tank_torbe/page/2/view/2502/

ovu tu i na 200 drzi bez problema,zato kaj je mala pa ju vizir mali stiti,isto odlicna taman za fotic,pljuge,dokumetne itd..kad stanes imas ruckicu pa ju furas.

imas isto ruckicu i za carry model i jos dobis kao neke naramenice il kaj vec pa mozes ju prek ramena furat il kak vec..
pase na vecinu motora!

platil sam ju 419 kn i bencony-u i -10% na gotovinu cini mi se.imas ih jos par komada..neznam od kud si,imas ih i u cakovcu u amd opremi (y)
ja sam zasad jako zadovoljan kupovinom (y)
 
Odlično, definitivno naručivam Carry, ionako imam sve od Helda, to ja riješim sve e-mailom na kućnu adresu, do sada sa AMD-om samo riječi hvale, i kad treba vratiti nešto i zamjeniti, nikada nije bio problem.

Pozdrav. (y)
 
takodjer imam heldovu torbu
i super m ije
rijetko ju uopce prosirujem
nosim u nutra sve..pd tvari za trening
par sitnica kad idem na posao
do svega sto mi treba kad idem na susret
u pravilu mi staje kisnjak, neseser, dodatna majica i hlace i sve osim satora i vrece :mrgreen:
mahneti su sasvim dovoljni i ne trebas ju dodatno vezivat
ima jos dva džepica sa strane za sitnice, spriejda jedan koji je super za naocale i zada jedan u kojem stoji najlon za kisu
 
Imam i ja ovu Heldovu  :mrgreen:


Stane dosta stvari unutra, kad se nekamo ide. Za nazad više ne, nikako da robu opet posložim u stanje kako mi je poslože u praoni  :misli: :mrgreen:
 
dobro onda. I ja imam Held Carry i baš je superrr  :D
 
eto ja bas za vikend picio na moreno i dosta stvari stane nutra,magneti drze odlicno! (y)
 
imam ovakvu heldovu, gsr600... do 100je ok, kasnije pone prednji kraj torbe se uzdizat iako je vezan za volan....
 
platil sam ju 419 kn i bencony-u i -10% na gotovinu cini mi se.imas ih jos par komada..neznam od kud si,imas ih i u cakovcu u amd opremi (y)
ja sam zasad jako zadovoljan kupovinom (y)
[/quote]


Imaš u AMD-u Čakovec Carry za 300 i nešto kuna...
Ja se baš nakanjujem naručiti, a nikako...valjda cu do Omiša i to riješiti


 
Stigla Held CARRY, oduševljen sam torbom, čak mi je možda malo i prevelika, stvarno je za desetku, uopće mi nije jasno zašto slične GIVI koštaju po 700-800 kn.  Ako sunce izađe isterivam pilu i postavljam sliku da vidite kako stoji na FAZERKI.  (y)
 
trinity said:
Stigla Held CARRY, oduševljen sam torbom, čak mi je možda malo i prevelika, stvarno je za desetku, uopće mi nije jasno zašto slične GIVI koštaju po 700-800 kn.  Ako sunce izađe isterivam pilu i postavljam sliku da vidite kako stoji na FAZERKI.  (y)
Ajde, baš mi je drago ako sam pomogel kod odabira! (y)