Tank torba?

djubi

Member
Pozdrav svima! Molio bi neke preporuke za tank torbu, trebo bi to kupit do ponedjeljka a nemam za dat puno para, u lidlu vise nema (barem kod mene), gledo sam nesto u motobenconyu ali mi je to sve skupo, min 500 tinjak kn, ako netko slucajno zna di ima ili ima za prodat nek se izjasni :)! Ako vec ima slicna tema uputite me jer sam corav onda! Hvala
 
djubi said:
Pozdrav svima! Molio bi neke preporuke za tank torbu, trebo bi to kupit do ponedjeljka a nemam za dat puno para, u lidlu vise nema (barem kod mene), gledo sam nesto u motobenconyu ali mi je to sve skupo, min 500 tinjak kn, ako netko slucajno zna di ima ili ima za prodat nek se izjasni :)! Ako vec ima slicna tema uputite me jer sam corav onda! Hvala

imam ja viška za dve glave
 
Ako trebaš,imam ti i ja jednu novu,nikad ju nisam koristio,poprilično je čvrsta,3 magneta ispod ,još 3 gurtne
za pričvrstit ako treba,prozirna navlaka za kišu,prozirni cif pretinac za kartu ili gps i tak.
200kn
Slike ti pošaljem na mail,pa ti vidi ako ti je ok.
 
http://www.kappamoto.com/catalogo-online/eng/gruppo/*Borse+soffici+moto*/sottogruppo/*Tank+bags*/serie/*TK708+-+TANK+BAGS*/

cijeli tekst kopiraj kao link, ne znam zasto samo prvi dio oznaci.


u fortikkkkkaru, ~440kn


ne znam sta mi je, ali za zabrijao na tu kappu gadno.
ja imam tank torbu i bisage od kappe.
 
Ja kofer od kappe imam i zadovoljan sam, velik je mislim 40l i sad tek vidim kako sam dobro proso sta sam ga dobio s motorom. Uopce neznam kolika torba mi treba za mene i curu jer mi je ovo prvo "vece" putovanje, u ponedjeljak idemo kroz slavoniju pa preko tuzle do sarajeva ali ostajemo u tuzli spavat imam kucu tamo tako da mi ni previse stvari ne treba. Mislim da bi kofer i neka tank torba trebali bit dosta, sad kolika to neznam?!

Gledo sam ovaj od kappe tako nesto je ok sad di uopce kupit to?
 
Ja sam svoju torbu kupio na Ravnicama, jbg neznam kak se zove trgovina, to ti je onaj kompleks Radauševa, dućkas gleda na Maksimir,(malo uvičeno prema platou) mislim da sam je platio oko 300 Kn, traka oko volama i magneti (praktično kod točenja benze sam je makneš sa strane.