tapatalk login problem

Večeras bi moglo nešto letit u zrak ,komp ili modem.3.5 minute za log se na Forum motori al ne samo tamo nego i na Face.Ljut ka pas.( jebate ,još nisan vidija ljutog pasa)  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Moraš razmislit o simptomima ovisnosti


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Meni ne dopušta pisat postove na "tapatalk". :misli: :(
 
Zog said:
Meni ne dopušta pisat postove na "tapatalk". :misli: :(
Instaliraj prethodnu verziju Tapatalka, i ne daj joj da se sama apdejta.


:neznam:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Jesan i opet ista stvar. :palacdolje:
To triba admin riješit. :misli:
 
Na forumu je zadnja verzija tapatalk plugina. Jedine greške koje je plugin prijavljivao su vezane za naš Cloudflare (CDN hosting posrednik) da mu nešto ne štima, ali je opet čudno da je to samo povremeno. Osobno ga ne koristim, ali koliko kužim većini radi stalno?
 
Kontaktirani su admini, moderatori, ali nema rezultata.
Piše da mi nije dopušten pristup, kako i zašto, neman pojma.
Možda san baniran ali samo na Tapatalk.
 
Ibiza said:
Na forumu je zadnja verzija tapatalk plugina. Jedine greške koje je plugin prijavljivao su vezane za naš Cloudflare (CDN hosting posrednik) da mu nešto ne štima, ali je opet čudno da je to samo povremeno. Osobno ga ne koristim, ali koliko kužim većini radi stalno?
Problem mu je u korisničkom računu na forumu, jer nije mogao pisati postove sa tapatalka čak ni kad se bio ulogirao sa mog mobitela preko "svježe" instalirane aplikacije.

Dakle, nije problem u tapatalku ni u njegovom mobu - već pretpostavljam nešto s korisničkim računom na forumu
 
Zog said:
Kontaktirani su admini, moderatori, ali nema rezultata.
Piše da mi nije dopušten pristup, kako i zašto, neman pojma.
Možda san baniran ali samo na Tapatalk.

Ista situacija.
 
Forum je u kurcu, ne mogu poslat ni jednu sliku, a tapatalk ne triba ni spominjat. :palacdolje:
 
NoOne said:
Jel ima jos netko problema zadnjih dana s otvaranjem foruma preko tapatalka?
Imam,svako malo neki k...

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Toje zato što gazda drži server na Windows XP



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro