tapatalk login problem

Meni isto, ima par dana ne radi login  preko braeuzera. Ni u tabletu, ni u kompu i ni u mobitelu ne radi.. Ovo pišem s drugog tableta, di sam slučajno stalno ulogiran.. Tapatalk ne koristim..

Zanimljivo jedan drugi moto forum na kojem sam redovito, je već misec dana rahmetli. Srušila im se kompletna baza podataka, kao i backup iste..
 
3alfa3 said:
Od danas me Tapatalk trazi da se logiram na motori.hr forum, ali login ne prolazi (javlja error). S drugim forumima nema poblema.

Samo kod mene ili i kod drugih?

I kod drugih je isto, ja sam admin na jednom drugom forumu i članovi koji koriste tapatalk imaju iste probleme kao i ovdje

Greška je u tome što su nešto mrdali po tapatalku i u principu forum nema veze sa time jer tapatalk je plugin koji se dodatno instalira u forumsku skriptu

Ili ako bi povukli paralelu sa motorima tapatalk je "dodatna oprema", znači otprilike isto kao da ja odem u chipoteku uzmem tamo navigaciju i stavim to na svoju yamahu pa kad ne radi dobro idem se žaliti u yamaha servis
 
Andrija M said:
I kod drugih je isto, ja sam admin na jednom drugom forumu i članovi koji koriste tapatalk imaju iste probleme kao i ovdje

Greška je u tomenšto su nešto mrdali po tapatalku i u principu forum nema veze sa time jer tapatalk je plugin koji se dodatno instalira u forumsku skriptu

Ili ako bi povukli paralelu sa motorima tapatalk je "dodatna oprema", znači otprilike isto kao da ja odem u chipoteku uzmem tamo navigaciju i stavim to na svoju yamahu pa kad ne radi dobro idem se žaliti u yamaha servis
Mda...
Pratim jedno desetak foruma, i svi uredno rade na tapatalku. Osim ovog.
 
Fronius said:
Mda...
Pratim jedno desetak foruma, i svi uredno rade na tapatalku. Osim ovog.

Pa eto, ne radi ni moj a članovi mi se žale na 100% identičnu stvar kao i ovdje

A za tvoj info - postoje na desetine raznih forumskih skripti, konkretno motori.hr rade na smf moj je na woltlabu i obadva štekaju, a onih drugih deset možda je na vbuletinu, xenoforo, mybb ili ko zna čemu.

Inače to sa tapashitom ide točno ovako:
- instaliraš svoj forum
- registriraš svoj forum kod tapatalka
- u ovisnosti koji forumski softver koristiš (a kao što rekoh ima ih na desetke raznih) skineš _njihov_ plugin (koji su oni napisali) baš za tvoj forumski softver i instaliraš kod sebe
- dalje sa tapatalkom kao admin nemaš baš ništa niti (skoro) ništa ne možeš ni podešavati jer je to za tebe kao vlasnika foruma crna zatvorena kutija a i sav promet se preusmjerava preko njihovog servera
- ako tapatalk šteka to je u 99% slučajeva njihova greška (upiši u gugl tapatalk server down pa ćeš vidjeti)
- ako tapatalk na jednom forumu radi dobro a na drugom ne to znači da ti forumi rade na različitom softveru, a tapatalkovci su usrali podršku za jednog a za drugog nisu

Eto...

 
maRRin 06 said:
Koje su prednosti tapatalk-a :misli:
Dušu da za mobitel.
Preglednost i jednostavnost, brzina.
Ako forum nema podršku za tapatalk, i ne otvaram ga.
:neznam:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
Dušu da za mobitel.
Preglednost i jednostavnost, brzina.
Ako forum nema podršku za tapatalk, i ne otvaram ga.
:neznam:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
A ništa, testirat ćemo i to :D
 
Fronius said:
Mda...
Pratim jedno desetak foruma, i svi uredno rade na tapatalku. Osim ovog.

Ovaj ne radi ni s browserom na PC-u (firefox) ili tabletu (Apple)
 
maRRin 06 said:
Koje su prednosti tapatalk-a :misli:

Lakše je čitati forum na (sitnim) ekranima mobitela

Međutim problem je da je tapashit jako bugovit kao što i sam možeš vidjeti iz prethodnih poruka, stoga u zadnje vrijeme svi moderniji forumski softveri koriste  responzivni dizajn.

To "responsive design" ukratko znači da se prikaz foruma prilagođava rezoluciji ekrana na kojem se prikazuje tako da tapashit postaje praktički nepotreban, međutim problem je da su takvi skinovi tj. teme uglavnom komercijalni i prilično skupo se naplaćuju
 
Radi na androidu no kažu mi članovi na mojem forumu da još uvijek ne radi na ajfonu, jel može neko provjeriti ?
 
Radi (Android)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 
Nakon nekoliko dana konačno uspješno logiran preko tapatalka.
Android sheet......
Svi ostali forumi koje pratim su šljakali bez trzaja.

Gesendet von meinem S8 mit Tapatalk
 
Malo prije update-a tapatalk na iPhone i vidi đavla ne mogu više uploud-at slike....




Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Meni tribalo pet minuta da se logiram na Moto forum.Nije bilo signala pa sa malo psova (neču reč šta ).Meni dođe ka ispušni ventil. :LOL: :LOL:I sve to šta san izbeštima nebi zna ponovit istim redoslijedom. :LOL: :LOL: :LOL: 
Jednom sam čak i tresnija mob o radni stol misleći da je on kriv  al posli par minuta doša prijio i kaže kako nema nigdi signala al,jebga, bilo je kasno. :LOL: :LOL: