Tapeciranje sica - Split

Branko-ST

Well-known member
Da li netko zna gdje se može i kod koga u Splitu kvalitetno presvuči sic.
 
Branko-ST said:
Da li netko zna gdje se može i kod koga u Splitu kvalitetno presvuči sic.
bar bi ti triba znat koristit tražiliciu...  :jesus: upiši: sic, tapeciranje, postolar, koža, hrvoje, kacunar, roadrunner  :mrgreen:
 
igi_st said:
bar bi ti triba znat koristit tražiliciu...  :jesus: upiši: sic, tapeciranje, postolar, koža, hrvoje, kacunar, roadrunner  :mrgreen:

Trazija jesam  :jesus: i nema nista a sad cu pogledat tog postolara  (y)


 
Pa da nema niko neko dobro iskustvo osim sa Mutom pa da preporuku :misli:
 
branko vidi sa markijem...........on je kupija novoga majestija 400 i imao je bez sic i odma je dao nekog liku da mu ga presvuce u crno sa crvenik koncem i napravio mi je strava pari original.........trazi MARKI pod clanove i pitaj njega di je radio sic....ja mislim da mu je uzeo 100 eura za napravit to ali majesty ima veliki sic......:)
 
Kod Kalaharija lik je prijatelju na x maxu napravija za 450 Kn crni sic,crveni konac...jebeno ispalo..šavovi ravni,koža utegnuta...
 
Branko-ST said:
Trazija jesam  :jesus: i nema nista a sad cu pogledat tog postolara  (y)

Si bia do Hrvoja?
Ako bude tribalo mogu te ja odvest do njega, radi dobro i kvalitetno.  :mrgreen:
Vjerovatno cu ubro morat i ja tapecirat sic pa cu ic u njega.
 
ToWaRR said:
Si bia do Hrvoja?
Ako bude tribalo mogu te ja odvest do njega, radi dobro i kvalitetno.  :mrgreen:
Vjerovatno cu ubro morat i ja tapecirat sic pa cu ic u njega.

A svi spominju Hrvoja a niko nije radija sic u njega :misli:
 
limit said:
Jesan ja, samo, neš ti sica u mene  :mrgreen:



prejeben ti je siccc :-D
a sta bi ti tija...pa odlicno je ispalo....nigdi ne viri spužva sastrane...to je super  (y)
i koliko te doslo?
 
Jelky said:
prejeben ti je siccc :-D
a sta bi ti tija...pa odlicno je ispalo....nigdi ne viri spužva sastrane...to je super  (y)
i koliko te doslo?


Ništa, on JE Hrvoje  :LOL:
 
White Angel said:
Ništa, on JE Hrvoje  :LOL:


a dobo ....onda budimo prijatelji..... ocu i ja tog hrvoja ;-)  ... da upoznam
 
White Angel said:
prenosi li se "to" sjedanjem na sic?  :misli: :LOL:

:misli: dogovorit cemo se  :jesus:
 
limit said:
Materijal je hrapav, protuklizni kao kod modernih motora.


aj caaa...pa to dobro je  (y)
 
Taj kod kalaharija - Bratić, (ulica Matice Hrvatske, pri vrhu prije križanja sa Velebitskom) je brat od vlasnika kafića "Kalahari" i radi odlično, vidija san neke njegove radove (+5) pa se možeš raspitat u kafiću. Ako ti bude bilo kakvih otegotnih okolnosti (financijskih) pokušaj u Dang-a u velebitskoj, odma kraj ovog novog kafića za motoriste. Tamo objasni o čemu se radi i traži da ti daju broj od Zorana, mislin da on tamo više ne radi ali je dugo vrimena vodija tu butigu a bavi se tapeciranjen (prvenstveno) interijera brodova ali radi i sve ostalo i to jako dobro. Ako ne uspiješ, javi mi pa ću ti ja to pokušat riješit.  (y)
 
vidila san x stvari koje je radija i prepravlja Hrvoje, tj postolar triper i stvarno radi odlicno! i skroz prihvatljive cijene...
a netko je vec rekao - koliko kosta? a odgovor: pa to je Hrvoje  (y)
 
valkira-cbr said:
vidila san x stvari koje je radija i prepravlja Hrvoje, tj postolar triper i stvarno radi odlicno! i skroz prihvatljive cijene...
a netko je vec rekao - koliko kosta? a odgovor: pa to je Hrvoje  (y)

draga ja sam pitala koliko kosta.....a posto ti ocito znas tog hrvoja....sto mi ne rece nista jutros na kafi..... :jesus:
 
massa.st said:
branko vidi sa markijem...........on je kupija novoga majestija 400 i imao je bez sic i odma je dao nekog liku da mu ga presvuce u crno sa crvenik koncem i napravio mi je strava pari original.........trazi MARKI pod clanove i pitaj njega di je radio sic....ja mislim da mu je uzeo 100 eura za napravit to ali majesty ima veliki sic......:)

Nije Marki to napravio, nego smo mu to mi rješili, kod več spomenutog Dembe, kod Kalaharia
 
Jelky said:
draga ja sam pitala koliko kosta.....a posto ti ocito znas tog hrvoja....sto mi ne rece nista jutros na kafi..... :jesus:

a stas kad mi na forumu izgledas mrsavijie. garant radi sica  :mrgreen: