TDM impresije

nisko i produzeno.. :misli:
 

Attachments

  • IMG_20200405_211505.jpg
    IMG_20200405_211505.jpg
    625.3 KB · Views: 114
od dosade nisam zna sta bi pa uvatija ocistit lanac, montira akrape natrag, i opra motor..3 ure zabave..  :0648:
 

Attachments

  • IMG_20200406_204616.jpg
    IMG_20200406_204616.jpg
    565.2 KB · Views: 142
LALA3 said:
od dosade nisam zna sta bi pa uvatija ocistit lanac, montira akrape natrag, i opra motor..3 ure zabave..  :0648:
Stvarno lipo motor
Nego zasto montira akrape natrag.....
Zasto su bili skinuti.....

Cime si cistia lanac i cimen si ga namaza


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I ja sam se danas malo igra  :mrgreen:

 

Attachments

  • Screenshot_20.jpg
    Screenshot_20.jpg
    181.9 KB · Views: 108
  • Screenshot_19.jpg
    Screenshot_19.jpg
    223.7 KB · Views: 103
vrime idealno za iskoristit, pa kako ko stigne..neko se vrti po gradu, neko ispri kuce..jasno,i jedno i drugo korisno.. :nasilni: :mrgreen:
 
..netko šarafi po starim ...napuštenim...zapostavljenim..zaboravljenim ikonama svoga doba...
 
toecutter said:
..netko šarafi po starim ...napuštenim...zapostavljenim..zaboravljenim ikonama svoga doba...

A šta to šarafaš...? :wink:
 
Jučer okrenio 10tkm odkad sam ga kupio,naravno bez ijednog problema. Još da nije lanac podmazivat  :mrgreen:
 

Attachments

  • 20200408_082847.jpg
    20200408_082847.jpg
    1.8 MB · Views: 112
  • 20200407_202908.jpg
    20200407_202908.jpg
    1.5 MB · Views: 109
  • Love
Reactions: triumf
gile noćna mora said:
Jučer okrenio 10tkm odkad sam ga kupio,naravno bez ijednog problema. Još da nije lanac podmazivat  :mrgreen:
ne trudi se puno oko lanca, kad dode vrime stavis novi i goni..
 
Pozdrav svima,

budući da nisam dobio odgovor u jednoj od tema vezanih za servis, molim malu pomoć. Naime potrebna mi je preporuka nekog pouzdanog i cjenovno prihvatljivog servisera, ne nužno ovlaštenog koji mi je u mogućnosti napraviti servis i općenito pregledati motor u Zagrebu. Približava se vrijeme za registraciju, a i ova korona mi ne ide na ruku.
Radi si o Yamahi TDM 900, 2008. godina.

Unaprijed hvala svima.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

 
Ib_tdm said:
Pozdrav svima,

budući da nisam dobio odgovor u jednoj od tema vezanih za servis, molim malu pomoć. Naime potrebna mi je preporuka nekog pouzdanog i cjenovno prihvatljivog servisera, ne nužno ovlaštenog koji mi je u mogućnosti napraviti servis i općenito pregledati motor u Zagrebu. Približava se vrijeme za registraciju, a i ova korona mi ne ide na ruku.
Radi si o Yamahi TDM 900, 2008. godina.

Unaprijed hvala svima.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
pomogli bi mi, al za ovo ti se triba javit ko od purgera..
 
A kakav servis trebas, ono redovni prije sezone ili nekaj drugo? Jer na tehnickom ionako ne gledaju nista osim svijetla i signalizacije, eventualno ako su gume koma, ali to vidis i sam.
Pretpostavljam da si nedugo kupio motor, kad vec nemas nekog servisera koji ti je pouzdan.
Za izlazak iz grada pretpostavljam da trebas propusnicu, tako da ti npr ja ne mogu pomoci (naravno, ako sredis propusnicu za podrucje VG i vise si nego dobrodosao), a i ovlasteni jedino ti je Sibeg bas u Zg.
 
Doselilo sam u Zg radi posla, inače sam iz Splita pa sam dole mogao na shemu "zovi čovika", a ovdje još ne znam dovoljno "čovika".
Što se tiče motora, potreban mi je redovni servis i eventualno da mi netko pregleda motor jer ga vozim cijele godine pa čisto sigurnosti radi.
Baš radi propusnica tražim nešto u Zg pa mislim da ću otic do Yamaha centra u Baštijanovoj, a kad prođe ovo sa koronom mislim da će VG bit rješenje. [emoji4]

Hvala svima.