TDM impresije

Hitno trebam namotaje alternatora (stator) za TDM 900! Svaka informacija dobrodošla.
 
Pozdrav ekipa kupujem tdma 900 od 2005 godine pa na mlađe, do nekih 50ak tisuca kilometara,obavezno s nekim topovima tipa akrapovic leovince do 5000eura
Javite se na broj 0981324490
Hvala lp
 
Pozdrav ekipa kupujem tdma 900 od 2005 godine pa na mlađe, do nekih 50ak tisuca kilometara,obavezno s nekim topovima tipa akrapovic leovince do 5000eura
Javite se na broj 0981324490
Hvala lp
Evo jedan uredan Tudum,poznajem vlasnika. Ima dosta opreme osim topova.
 

Attachments

  • Screenshot_20200727-221805_Facebook.jpg
    Screenshot_20200727-221805_Facebook.jpg
    119.5 KB · Views: 140
par puta mi se upalila lampica od ulja..nakon paljenja, grijanja od minute,i voznje od cca. 1.5 km..na 10-ak sekundi..ulje sam gleda,nije do njega..jel moze bit problem u samom senzoru?..
 
par puta mi se upalila lampica od ulja..nakon paljenja, grijanja od minute,i voznje od cca. 1.5 km..na 10-ak sekundi..ulje sam gleda,nije do njega..jel moze bit problem u samom senzoru?..
Može bit da ti je motor bio puno nagnut na bočnoj nogari pa zato. U Tuduma je plovak u spremniku ulja pa je možda malo zapeja. Meni se tako jedanput desilo.
 
e, vjerojatno smo i o tome prije koju godinu raspravljali..tio bi stavit zastitu za ruke, al ne znam imaju li koji stitnici da se mogu ugradit bez po muke..ono doslovno da se zavidaju i to je to..bez nekih kerefeka..ako ko zna.. :)
 
e, vjerojatno smo i o tome prije koju godinu raspravljali..tio bi stavit zastitu za ruke, al ne znam imaju li koji stitnici da se mogu ugradit bez po muke..ono doslovno da se zavidaju i to je to..bez nekih kerefeka..ako ko zna.. :)
Mislim da od vstrom odgovaraju
 
e, vjerojatno smo i o tome prije koju godinu raspravljali..tio bi stavit zastitu za ruke, al ne znam imaju li koji stitnici da se mogu ugradit bez po muke..ono doslovno da se zavidaju i to je to..bez nekih kerefeka..ako ko zna.. :)
Evo ih na Aliexpres oriđiđi za tuduma
 

Attachments

  • Screenshot_20200731-162518_Chrome.jpg
    Screenshot_20200731-162518_Chrome.jpg
    84.9 KB · Views: 102