TDM impresije

Pozdrav TeDeeMaši, Tudumaši i ostali,
prodajem cilindre i klipove sa karikama za TDM 850. Stanje=jako dobro. Kupljeni preko foruma prije par godina kada sam planirao neku preradu Supertenerke, no odustao, prodao motor i takooooo...
Sada fali love za ljetovanje/registraciju motora pa se rješavam zaliha.
Cijena 500 kn.
Hvala unaprijed ;)
Daj broj moba,iman ti kupca
 
Daj broj moba,iman ti kupca
Gile, ti sve riješavaš..:mrgreen:
aj mi nađi koga da mi napravi nove nosace za centralni kufer, ili ove pojaca..dopizdilo mi vise, non-stop pucaju..ne mozes nista stavit u kufer..
 

Attachments

  • IMG_20200809_192200.jpg
    IMG_20200809_192200.jpg
    146.8 KB · Views: 116
  • IMG_20200809_192138.jpg
    IMG_20200809_192138.jpg
    92.8 KB · Views: 133
razmisljam da mozda napravin plocu koju bi direktno privida na orginal nosac sta ima na motoru..mozda bi to bilo bolje rijesenje, kontam da bi to moglo podnosit vece opterecenje!?
 
[QUOTE = "LALA3, post: 4994391, član: 32823"]
Gile, ti sve riješavaš ..: Mrgreen:
aj mi nađi koga da mi napravi nove nosace za središnji kufer, ili ove pojaca..dopizdilo mi vise, non-stop pucaju..ne mozes nista stavit u kufer ..
[/CITAT]
Na bolovanju sam pa iman vrimena. Napravit ćemo nešto po škverski,iman dva švajc aparata 🤣
 
I'll be back, until the cops come
 

Attachments

  • IMG_20200812_154144.jpg
    IMG_20200812_154144.jpg
    220.3 KB · Views: 117
Ima li netko slučajno homolagijski certifikat od LeoVince SBK za TDM 900? Poslao sam upit LeoVinceu ali još ništa nisu dogovorili. Skinio sam tisuće PDF-ova ali ne nalazim ovaj od TDM-a....
 
ljudi pozdrav jedno oitanjce , danas mi se desilo da mi se upalila lampica od ulja na motoru dok je radio u mjestu, odmah sam ga ugasio i kad sam ponovo upalio
poslije testa mi se nije ugasila lampica od ulja ,motor je normalno upalio ponovo i poslije se nakon par sekundi se ugasilalampica
poslije sam probao nekoliko puta upalit i ugasit motor ,sve je bilo normalno,da li se to nekome događalo i zna li neko uzrok
nivo ulja u motoru je normalan,hvala
 
Jimi meni se to dogodilo na prvom TDMu dva puta,jednom u voznji jednom na mistu.
Na trenutnom TDMu jednom na mistu,isto sve u redu.Mislin da se ne tribas brigat,ocito nesto zanju pobucat
 
ljudi pozdrav jedno oitanjce , danas mi se desilo da mi se upalila lampica od ulja na motoru dok je radio u mjestu, odmah sam ga ugasio i kad sam ponovo upalio
poslije testa mi se nije ugasila lampica od ulja ,motor je normalno upalio ponovo i poslije se nakon par sekundi se ugasilalampica
poslije sam probao nekoliko puta upalit i ugasit motor ,sve je bilo normalno,da li se to nekome događalo i zna li neko uzrok
nivo ulja u motoru je normalan,hvala
Prije dvi stranice smo pisali o tome pa pogledaj 😁