TDM impresije

ljudi pozdrav jedno oitanjce , danas mi se desilo da mi se upalila lampica od ulja na motoru dok je radio u mjestu, odmah sam ga ugasio i kad sam ponovo upalio
poslije testa mi se nije ugasila lampica od ulja ,motor je normalno upalio ponovo i poslije se nakon par sekundi se ugasilalampica
poslije sam probao nekoliko puta upalit i ugasit motor ,sve je bilo normalno,da li se to nekome događalo i zna li neko uzrok
nivo ulja u motoru je normalan,hvala
nastavi li ti se palit probaj s po litre ulja vise..
 
Nebi trebao TDM 900 trošit ulje. Moja je imala >80 tkm i nije trošila ništa ulja.
Vožena je živo bez štednje ;-)
 
Nebi trebao TDM 900 trošit ulje. Moja je imala >80 tkm i nije trošila ništa ulja.
Vožena je živo bez štednje ;-)
nije ni moja, al mi zadnji put ocito ulilo manje od potrebnog..reka mi je ovi u servisu da je ima on TuDuMa, i da je u svog liva malo preko 5 litri..
 
M
nije ni moja, al mi zadnji put ocito ulilo manje od potrebnog..reka mi je ovi u servisu da je ima on TuDuMa, i da je u svog liva malo preko 5 litri..
Ma ja se ne mogu tocno sjetiti ali mislim da je u moju 900 islo oko 4 lit....cak i nesto manje ako ne grijesim.
 
Ide mrvu manje od cetiri litre
 
Bok kolege ima li tko iz splita ili okolice da bi mi pomoga zacepit vakum,skinit smedu zicu sa ecu i ostale modove,tek sam uzea tdm-a pa nebi sam radia da ne sjebem nesto
Ako treba platim uslugu
Hvala lp

Jesi li riješio to...? U zadnje vrijeme, otkako je forum promijenjen:censored:, nisam baš nešto aktivan, pa tek sad vidim pitanje.
Ne trebaš skidat smeđu žicu ako čepiš vakum, dovoljno je ili jedno ili drugo, s tim da sam ja pobornik čepljenja, jer skidanjem žice ECU nekad javlja grešku.
Nije to nikakav problem, nemaš šta sjebat. Ako još trebaš, pošaljem ti postupak. (y)
 
mislim da se moraju nekako prilagodit,al svakako hvala na prijedlogu..

Moraju se poprilično prilagoditi. Treba praviti nosače + tokariti utore u utezima volana.
 
Ako nekom triba prednja guma za Tuduma 900 poklanjam,Dunlop roadsmart,prišla 11tkm, ima jos 2mm do graničnika. Ja sam kupio novu Pireli Gt u Bimbe.
 
Diste Tudumaši jeste živi,ja sam danas otuka 100-ak km.
 

Attachments

  • 20210119_194714.jpg
    20210119_194714.jpg
    187.6 KB · Views: 44
  • 20210119_195452.jpg
    20210119_195452.jpg
    236.7 KB · Views: 51
  • Like
Reactions: LALA3
Gile, bome si opasan..ja svog jucer upalio ispri kuce, provoza 10 min po kvartu bez kacige i nazad u garazu..nije mi vrime, ne cini mi gust..cekam suncee..
 
Gile, bome si opasan..ja svog jucer upalio ispri kuce, provoza 10 min po kvartu bez kacige i nazad u garazu..nije mi vrime, ne cini mi gust..cekam suncee..
Ja lud ako nediljno ne napravim đir,samo nek je cesta suva a za temperaturu me nije briga. Ako ti se činilo ladno triba si se popet do Trilja pa bi vidija koje je razlika.
 
  • Like
Reactions: El Mravac
Ja lud ako nediljno ne napravim đir,samo nek je cesta suva a za temperaturu me nije briga. Ako ti se činilo ladno triba si se popet do Trilja pa bi vidija koje je razlika.
tako mi je i samom nekad bilo,al nisam vise za to..isplati se pricekat lipo vrime, nije mi o glavu..a trilj i split, bude razlike i po 10 stupnjeva..nekidan sam sa lovreća se vraća u noć, autom naravno,..gore 0,a u splitu 8..
 
tako mi je i samom nekad bilo,al nisam vise za to..isplati se pricekat lipo vrime, nije mi o glavu..a trilj i split, bude razlike i po 10 stupnjeva..nekidan sam sa lovreća se vraća u noć, autom naravno,..gore 0,a u splitu 8..
Ajde neizvlači se,nisi toliko stariji od mene. U Splitu se može vozit cilu godinu. Možda bi i ja čeka lipše vrime da rade birtije🤣, a ovako nemam šta drugo nego vozit se u slobodno vrime, pa sad bilo toplo ili ladno,nećemo gledat u sitnice🤣🤣🤣
 
Last edited:
Ajde neizvlači se,nisi toliko stariji od mene. U Splitu se može vozit cilu godinu. Možda bi i ja čeka lipše vrime da rade birtije🤣, a ovako nemam šta drugo nego vozit se u slobodno vrime, pa sad bilo toplo ili ladno,nećemo gledat u sitnice🤣🤣🤣
sta se mene tice, birtije mogu ostat zaprte i dalje(naravno,žaj mi ljudi sta zive od toga)..a sta se starosti tice, ocito se ti osjecas puuuno mlađe.. :mrgreen:
al, Bogu hvala, bolje da je tako..al svejedno nije gust mislit se putem oces naletit di na zalo, sol, led..mozda jedino uz more
 
sta se mene tice, birtije mogu ostat zaprte i dalje(naravno,žaj mi ljudi sta zive od toga)..a sta se starosti tice, ocito se ti osjecas puuuno mlađe.. :mrgreen:
al, Bogu hvala, bolje da je tako..al svejedno nije gust mislit se putem oces naletit di na zalo, sol, led..mozda jedino uz more
Tudum me pomladija :cool::cool: