Tehnicka pitanja o DL/KLV motorima

Zorro

Active member
Feb 21, 2006
1,825
3
38
Boogie said:
A viđe ih kako se naslađuju!  :mrgreen:
..bože sačuvaj  :angel:  ..nego razbijamo mitove o tome kak kenji ne odlazi korpa..i kak je općenito bolja od somare  :LOL:  :jesus:

Bob Rock

Well-known member
Sep 6, 2006
3,875
44
48
49
Split
www.suzuki-split.hr
Zorro said:
..bože sačuvaj  :angel:  ..nego razbijamo mitove o tome kak kenji ne odlazi korpa..i kak je općenito bolja od somare  :LOL:  :jesus:

U ovih godinu i po dana koliko radim u Suzukija, prodao sam 3 korpe za stariju generaciju Stroma 1000.. Nisam nijednu za 650..Niti smo naišli na takav kvar u servisu..Ali eto..Sve se može pokvariti..

• Like
Reactions: strasilo

Moki

Member
Oct 23, 2013
49
0
6
47
Umag
Poz ekipa.Jučer bio pogledati jednog stroma 650 traveler,2011 god i 44 tkm.Nismo ga uspjeli upalit, kaže vlasnik da ga nije palio 2 mj.,ali je akumulator bio spojen na punjač.Kad se okrene kontakt,kazaljke ne naprave check i ne čuje se pumpa od goriva. Probao sam ga i na guranje par puta,ali ništa.

Zorro

Active member
Feb 21, 2006
1,825
3
38
Poz ekipa.Jučer bio pogledati jednog stroma 650 traveler,2011 god i 44 tkm.Nismo ga uspjeli upalit, kaže vlasnik da ga nije palio 2 mj.,ali je akumulator bio spojen na punjač.Kad se okrene kontakt,kazaljke ne naprave check i ne čuje se pumpa od goriva. Probao sam ga i na guranje par puta,ali ništa.
Vjerojatno je akumulator mrtav, nema veze što je bio spojen na punjač.

• Like
Reactions: Moki